Czech Republic,
(2021–2022), 40 h 38 min
(Length: 55–63 min)
Episodes(42)
-
Military feng-šuej (E31)
-
Boxuješ jak dalajláma (E32)
-
Malá holka (E33)
-
Apartmá s manželskou postelí (E34)
-
Na peřejích řeky Styx (E35)
-
Dárek (E36)
-
Bomba (E37)
-
Otcové a děti (E38)
-
Bažanti v mixéru (E39)
-
Tátové jsou potřeba (E40)
-
Tým (E41)
-
Čtyři z šesti (E42)
Cast
Vojtěch Efler
Czechoslovakia
Best series:
Organized Crime Unit (2009) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Slunečná (2020) (series)
Michal Balcar
Czechoslovakia
Best series:
Czech Century (2013) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Match (2018) (series)
Barbora Šťastná
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Cpt. Exner (2017) (series)
Stopy života (2013) (series)
Kateřina Marie Fialová
Czech Republic
Best series:
Kukačky (2021) (series)
Oktopus (2023) (series)
Hvězdy nad hlavou (2021) (series)
Jaromíra Mílová
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Semestr (2016) (series)
Anežka Hessová
Czech Republic
Best series:
Pizza Boy (2015) (series)
Lady and the King (2017) (series)
Specialisté (2017) (series)
Ján Jackuliak
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Hniezdo (2020) (series)
The Fury (2016) (series)
David Smečka
Best series:
The Fury (2016) (series)
Specialisté (2017) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Stanislav Adámek
Best series:
Ohnivý kuře (2016) (series)
1. MISE (2021) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Lukáš Křišťan
Czechoslovakia
Best series:
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Táta v nesnázích (2023) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Adéla Gondíková
Czechoslovakia
Best series:
sKORO NA mizině (2020) (series)
Škoda lásky (2013) (series)
The Zodiac Murders (2015) (series)
Sandra Nováková
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (series)
Kancelář Blaník (2014) (series)
Karolína Růžičková
Best series:
Táta v nesnázích (2023) (series)
TBH (2022) (series)
Below the Surface (2023) (series)
Jaroslav Krejčí
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
V.I.P. vraždy (2016) (series)
Zdeněk Hruška
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Marcela Holubcová
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
Volga (2023) (series)
Táta v nesnázích (2023) (series)
Jana Valentová
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
1. MISE (2021) (series)
Marek Svoboda
Czechoslovakia
Best series:
Labyrint (2015) (series)
Boží mlýny (2021) (series)
Vetřelci a lovci (2009) (series)