Czech Republic,
(2021–2022), 40 h 38 min
(Length: 55–63 min)
Episodes(42)
-
Hof a Hof (E01)
-
Příliš úspěšná praxe (E02)
-
Krutá volba (E03)
-
Kdo s koho (E04)
-
Dva proti všem (E05)
-
Kariéra nebo dítě (E06)
-
Vyjednávač (E07)
-
Z kola ven (E08)
-
Králík od Olgy (E09)
-
Vyhoďme ho z kola ven (E10)
-
Vyšší princip (E11)
-
Kde je to jelito? (E12)
-
Osudová chyba (E13)
-
Štvanice (E14)
-
Danajský dar (E15)
-
Netopýr (E16)
-
Výlet s překvapením (E17)
-
Muži v ofsajdu (E18)
-
Hofbauerova milenka (E19)
-
Ikarus Brutus (E20)
-
Díra v hlavě (E21)
-
Všichni jsou už v Libyi (E22)
-
Dráždit kobru (E23)
-
Kaj se za svoje hříchy (E24)
-
Žádná protekce! (E25)
-
Nákaza (E26)
-
Derby (E27)
-
Otec roku (E28)
-
Létající muži (E29)
-
Dej si odchod (E30)
Cast
Jaroslav Černík
Best series:
How Not to Screw Up Your Life (2019) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Filip Müller
Czech Republic
Best series:
Zdivočelá země (1997) (series)
Specialisté (2017) (series)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (series)
Aleš Kohout
Best series:
The Zodiac Murders (2015) (series)
1. MISE (2021) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Petr Jeřábek
Best series:
Docent (2023) (series)
Specialisté (2017) (series)
Inspektor Max (2018) (series)
Veronika Lapková
Czechoslovakia
Best series:
Mammon (2015) (series)
World under Head (2017) (series)
The Fury (2016) (series)
Tomáš Žilinský
Best series:
Hraj něco! (2021) (series)
1. MISE (2021) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Irena Kristeková
Best series:
Justice (2017) (series)
Crossing Lines (2013) (series)
The Manor House (2014) (series)
Pavel Doucek
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Labyrint (2015) (series)
Polda (2016) (series)
Martin Šemík
Best series:
Bananas (2023) (series)
Malá velká liga (2023) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Štěpán Coufal
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Volga (2023) (series)
Táta v nesnázích (2023) (series)
Štěpán Kaminský
Best series:
Četníci z Luhačovic (2017) (series)
1. MISE (2021) (series)
Dominik Teleky
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Labyrint (2015) (series)
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Jiří Kocman
Czechoslovakia
Best series:
Škoda lásky (2013) (series)
Specialisté (2017) (series)
Po hlavě (2020) (series)
Josef Kůrka
Best series:
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Slunečná (2020) (series)
1. MISE (2021) (series)
Matěj Anděl
Czechoslovakia
Best series:
Living Targets (2019) (series)
Neviditelní (2014) (series)
The Manor House (2014) (series)
Daniel Krejčík
Czech Republic
Best series:
The Same Sky (2017) (series)
Vytoč mého agenta (2024) (series)
Lady and the King (2017) (series)
Jiří Perůtka
Best series:
Malá velká liga (2023) (series)
Good News (2022) (series)
1. MISE (2021) (series)
Terezie Vraspírová
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
The Sleepers (2019) (series)
The Line (2017) (series)
Jitka Doležalová
Best series:
#martyisdead (2019) (series)
Professor T. (2018) (series)
Specialisté (2017) (series)