Czech Republic,
(2021–2022), 40 h 38 min
(Length: 55–63 min)
Episodes(42)
-
Military feng-šuej (E31)
-
Boxuješ jak dalajláma (E32)
-
Malá holka (E33)
-
Apartmá s manželskou postelí (E34)
-
Na peřejích řeky Styx (E35)
-
Dárek (E36)
-
Bomba (E37)
-
Otcové a děti (E38)
-
Bažanti v mixéru (E39)
-
Tátové jsou potřeba (E40)
-
Tým (E41)
-
Čtyři z šesti (E42)
Cast
Martin Chmelík
Best series:
Národní házená (2022) (series)
1. MISE (2021) (series)
Ulice (2005) (series)
Robin Pařík
Canada
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Oktopus (2023) (series)
4teens (2011) (series)
Jan Kružík
Best series:
Bohéma (2017) (series)
The Zodiac Murders (2015) (series)
Mordparta (2016) (series)
Matyáš Darnady
Best series:
Mathematics of Crime (2023) (series)
Specialisté (2017) (series)
1. MISE (2021) (series)
Tereza Sochorová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Malá velká liga (2023) (series)
Kristián Kašpar
Czech Republic
Best series:
Poldové a nemluvně (2020) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Jiří Weingärtner
Best series:
Knightfall (2017) (series)
Bananas (2023) (series)
The Lens (2014) (series)
Ladislav Ondřej
Czechoslovakia
Best series:
Hop nebo trop (2004) (series)
Nadměrné maličkosti (2004) (series)
Kriminálka Anděl (2008) (series)
Mária Dolanská
Czechoslovakia
Best series:
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Oběti (1999) (series)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (series)
Jindřich Žampa
Czech Republic
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Maria Theresa (2017) (series)
Dvojka na zabití (2021) (series)
Jana Bernášková
Czechoslovakia
Best series:
sKORO NA mizině (2020) (series)
The Line (2017) (series)
Chlap (2022) (series)
Filip Minařík
Best series:
Nineties (2022) (series)
Boží mlýny (2021) (series)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (series)
Jan Monczka
Czechoslovakia
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Skazana (2021) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Tomáš Vzorek
Best series:
1. MISE (2021) (series)
Daniel Kadlec
Best series:
Match (2018) (series)
Iveta (2022) (series)
Tátové na tahu (2018) (series)
Petra Beoková
Czechoslovakia
Best series:
Odznak Vysočina (2022) (series)
1. MISE (2021) (series)
Petr Poláček
Czechoslovakia
Radomír Švec
Czechoslovakia
Best series:
Lost Gate (2012) (series)
Labyrint (2015) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)