Episodes(82)
-
O rok zpátky (S03E01)
-
Čeho se vzdát? (S03E02)
-
Lacinej chlast (S03E03)
-
Samá překvapení (S03E04)
-
Jak získat důvěru? (S03E05)
-
Zklamání i naděje (S03E06)
-
Liga spravedlivých (S03E07)
-
Důvody k oslavě (S03E08)
-
Pozorná Viky (S03E09)
-
Jak se boří sen (S03E10)
-
Konec Ligy spravedlivých (S03E11)
-
Hlavně se nevzdávat (S03E12)
-
Nekrmte zvířata (S03E13)
-
Láska si cestu najde (S03E14)
-
Test důvěry (S03E15)
-
Drama v podzemí (S03E16)
-
Všechno se v dobré obrací (S03E17)
-
Rychlá rozhodnutí (S03E18)
-
Spor o Dominiku (S03E19)
-
Nápadníci pro Alici (S03E20)
-
Eduard žije (S03E21)
-
Tajemství jedné noci (S03E22)
-
První stopa mrtvého muže (S03E23)
-
Čas na pravdu (S03E24)
-
Komu vyhovují hádky? (S03E25)
-
Romantika ve dvou (S03E26)
-
Bitva o lízátka (S03E27)
-
Radostná novina (S03E28)
-
Děti ze stanice ZOO (S03E29)
-
Tři mušketýrky (S03E30)
Cast
Filip Kaňkovský
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Actor (2020) (series)
The Fourth Star (2014) (series)
Halina Pawlowská
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series) - guide
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (series)
Martina Hudečková
Czechoslovakia
Best series:
Škola za školou (1981) (series)
Cirkus Humberto (1988) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Michal Novotný
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Jitka Sedláčková
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Česká soda (1993) (series)
The Defender (2021) (series)
Sára Milfajtová
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (series)
Slunečná (2020) (series)
Roman Zach
Czechoslovakia
Best series:
World under Head (2017) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
Michaela Tomešová
Czechoslovakia
Best series:
Labyrint (2015) (series)
In Treatment (2011) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Ondřej Pavelka
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
Povídky malostranské (1984) (series)
Vyšehrad (2016) (series)
Petra Ben Messaoud
Czechoslovakia
Best series:
Táta v nesnázích (2023) (series)
Stylista (2018) (series)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (series)
Pavel Nečas
Czechoslovakia
Best series:
Okresní přebor (2010) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Jana Bergerová
Czech Republic
Best series:
Jedna rodina (2022) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
The Zoo (2022) (series)
Lukáš Křišťan
Czechoslovakia
Best series:
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Táta v nesnázích (2023) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Veronika Žilková
Czechoslovakia
Best series:
Česká soda (1993) (series)
The Defender (2021) (series)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Pavel Soukup
Czechoslovakia
Best series:
Černí andělé (2001) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Bakaláři 1997 (1997) (series)
Martin Preiss
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Three Kings (1998) (series)
Lost Gate (2012) (series)
Natálie Stejskalová
Best series:
Specialisté (2017) (series)
Na vlnách Jadranu (2023) (series)
Slunečná (2020) (series)
Goran Maiello
Czech Republic
Best series:
Pan profesor (2021) (series)
Případy mimořádné Marty (2022) (series)
Below the Surface (2023) (series)
Matouš Rajmont
Czechoslovakia
Best series:
Duch (2022) (series)
Blue Shadows (2016) (series)
Místo zločinu Ostrava (2020) (series)
Radek Šauer
Czechoslovakia
Best series:
Dvojka na zabití (2021) (series)
The Zoo (2022) (series)