Czech Republic,
2023, 13 h 11 min
(Length: 56–71 min)
Cinematography:
Asen ŠopovComposer:
Juraj DobrakovCast:
David Novotný, Leoš Noha, Judit Pecháček, Filip Březina, Pavla Beretová, Jitka Schneiderová, Martin Myšička, Tereza Brodská, Miroslav Táborský (more)Episodes(13)
-
Slunovrat (E01)
-
Statek (E02)
-
Anděl v laguně (E03)
-
Únos (E04)
-
Černé světlo (E05)
-
Kvadratura muže (E06)
-
Kniha hříchů (E07)
-
Oběšenec (E08)
-
Údolí smrti (E09)
-
Smrt hoteliéra (E10)
-
Zelená horečka (E11)
-
40 růží (E12)
-
Žeton (E13)
Cast
Miroslav Navrátil
Best series:
Nineties (2022) (series)
The Fury (2016) (series)
Vedlejší produkt (2024) (series)
Matěj Hofmann
Best series:
Místo zločinu České Budějovice (2023) (series)
Jan Blahák
Best series:
Stíny v mlze (2022) (series)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (series)
Milan Kulas
Best series:
Škoda lásky (2013) (series)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (series)
David Průša
Best series:
Místo zločinu České Budějovice (2023) (series)
Slunečná (2020) (series)
Cestmir Mican
Czechoslovakia
Best series:
Místo zločinu České Budějovice (2023) (series)
Teodor Dlugoš
Best series:
Místo zločinu České Budějovice (2023) (series)
Hlava Medúzy (2021) (series)
Kateřina Kavinová
Best series:
Místo zločinu České Budějovice (2023) (series)
Martin Davídek
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Lucie Maria Štouračová
Best series:
I, Mattoni (2016) (series)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (series)
V.I.P. vraždy (2016) (series)
Jitka Antošíková
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Roman Říčař
Best series:
Přešlapy (2009) (series)
Kriminálka Anděl (2008) (series)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (series)
Matěj Maruš
Best series:
Místo zločinu České Budějovice (2023) (series)
Bohumír Starý
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Major Case Squad (2014) (series)
Head over Heels (2014) (series)
Lukáš Kantor
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Místo zločinu Ostrava (2020) (series)
Poldové a nemluvně (2020) (series)
Jáchym Sůra
Best series:
Místo zločinu České Budějovice (2023) (series)
Andrea Čudová
Czech Republic
Best series:
Carnival Row (2019) (series)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (series)
Stopy života (2013) (series)
Tomáš Froyda
Best series:
Místo zločinu České Budějovice (2023) (series)
Místo zločinu Plzeň (2015) (series)
Antonín Brukner
Czech Republic
Best series:
Místo zločinu České Budějovice (2023) (series)
Specialisté (2017) (series)