Directed by:
Dušan KleinScreenplay:
Dušan KleinCinematography:
Jiří KadaňkaCast:
Dagmar Havlová, Jiří Zahajský, Jan Šťastný, Pavel Trávníček, Ivan Trojan, Svatava Hubeňáková, Miroslav Vladyka, Miriam Kantorková, Vlastimil Zavřel, Petr Haničinec, Jiřina Bohdalová (more)Episodes(10)
-
Piruety smrti (E01)
-
Každej vraždí, jak umí (E02)
-
Poslední varování (E03)
-
Diskrétní vražda (E04)
-
Vrah přichází včas (E05)
-
Computer baby (E06)
-
Noční stín (E07)
-
Smrt na inzerát (E08)
-
Pravdivá lež (E09)
-
Případ konstruktivní pesimistky (E10)
Cast
Blanka Bohdanová
Czechoslovakia
Best series:
Zdivočelá země (1997) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Manželská tonutí (1996) (series)
Svatopluk Skopal
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Z hříček o královnách (1994) (series)
Miroslav Táborský
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (series)
Škola za školou (1981) (series)
Petr Štěpánek
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Záhada hlavolamu (1969) (series)
Miroslava Pleštilová
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (series)
Rudolf Jelínek
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Jan Čenský
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Defender (2021) (series)
The Visitors (1983) (series)
Jan Vlasák
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
The Sleepers (2019) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
World under Head (2017) (series)
Gabriela Vránová
Slovak state
Best series:
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Chalupáři (1975) (series)
F. L. Věk (1970) (series)
Simona Vrbická
Czechoslovakia
Best series:
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (series)
The Flying Cestmír (1983) (series)
Bakaláři 1997 (1997) (series)
Zdeněk Žák
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Fury (2016) (series)
Co teď a co potom? (1991) (series)
Miluše Šplechtová
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Tisícročná včela (1983) (series)
Jaroslava Hanušová
Czechoslovakia
Best series:
Oběti (1999) (series)
Bakaláři 1997 (1997) (series)
Where Stars Fall (1996) (series)
Josef Vinklář
Czechoslovakia
Best series:
Česká soda (1993) (series)
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Mário Kubec
Czechoslovakia
Best series:
Muž v pozadí (1995) (series)
Czech Century (2013) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Marek Ronec
Czechoslovakia
Best series:
Muž v pozadí (1995) (series)
Z hříček o královnách (1994) (series)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (series)
Miroslav Nohýnek
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Klára Doležalová
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Malá velká liga (2023) (series)
Hříchy pro diváky detektivek (1995) (series)
Otakar Brousek ml.
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Defender (2021) (series)
Lukáš Hlavica
Czechoslovakia
Best series:
Z hříček o královnách (1994) (series)
Labyrint (2015) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)