Strom pohádek
Fairytale
Czechoslovakia,
1988, 38 min
Directed by:
Petr ObdržálekScreenplay:
Štěpánka HaničincováCinematography:
Antonín KovácsComposer:
Jaromír KlempířCast:
Eva Horká, Miroslav Vladyka, Simona Stašová, Vladimír Kratina, Antonín Navrátil, Petr Pelzer, Růžena Merunková, Petr Svoboda, Zdeněk Podhůrský, Luba Skořepová, Jaroslav Kepka, Vilma Cibulková (more)Cast
Eva Horká
Czechoslovakia
Best series:
Co teď a co potom? (1991) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Bakaláři 1997 (1997) (series)
Miroslav Vladyka
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Simona Stašová
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Arabela (1980) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Vladimír Kratina
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Visitors (1983) (series)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Antonín Navrátil
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Petr Pelzer
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Z hříček o královnách (1994) (series)
Růžena Merunková
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Zahrada (1974) (series)
Třešňová babička (1977) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Petr Svoboda
Czechoslovakia
Best series:
Česká soda (1993) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Zdeněk Podhůrský
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Tři spory (1981) (series)
Největší z Pierotů (1990) (series)
Luba Skořepová
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Jaroslav Kepka
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Vilma Cibulková
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Dubbing Street (2018) (series)
Štěpánka Haničincová
Czechoslovakia
Best series:
Kocour Vavřinec a jeho přátelé (1980) (series)
Pohádkový zeměpis (1965) (series)
Pojďte s námi za mámou, tátou (1976) (series)