Directed by:
Eduard HofmanCinematography:
Jiří KadaňkaComposer:
Evžen IllínCast:
Jiří Sovák, Vlasta Chramostová, Josef Hlinomaz, Ivo Gübel, Miloš Kopecký, Jiřina Bohdalová, Peter Ustinov, Jan Werich, Martin Frič, František Kovářík (more)Episodes(13)
-
Bylo jednou jedenáct (E01)
-
Jde se na to (E02)
-
My anebo oni (E03)
-
Když Sparta válí (E04)
-
Když hraje Slávia (E05)
-
Pozor na lanaře! (E06)
-
Na zkušenou (E07)
-
O pohár mistrů (E08)
-
To chce klid (E09)
-
Proti pirátům (E10)
-
Tam za mořem (E11)
-
Muži z Ria (E12)
-
Jde o všechno (E13)
Cast
Jan Libíček
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Byli jednou dva písaři (1972) (series)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
Jiří Lír
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Arabela (1980) (series)
Jaroslav Štercl
Czechoslovakia
Best series:
Zaprášené histórie Ema Bohúňa (1970) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Pan Tau (1971) (series)
Jaroslav Mareš
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Waldemar Matuška
Czechoslovakia
Best series:
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (series)
Dobrodružství šesti trampů (1969) (series)
O pradědečkovi (1965) (series)
Miloš Nesvadba
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Miloš Vavruška
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Jan Tříska
Czechoslovakia
Best series:
Záhada hlavolamu (1969) (series)
Ctná paní Lucie (1972) (series)
Quantum Leap (1989) (series)
Oldřich Velen
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Arabela (1980) (series)
Jarmila Krulišová
Czechoslovakia
Best series:
Tři spory (1981) (series)
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Alois Dvorský
Austria-Hungary
Best series:
Klapzubova jedenáctka (1968) (series)
Vladimír Navrátil
Best series:
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Rozsudek (1970) (series)
Klapzubova jedenáctka (1968) (series)
Josef Zíma
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Pražský písničkář (1997) (series)
Grandsupertingltangl (1969) (series)
Elena Hálková
Austria-Hungary
Best series:
Kamarádi (1969) (series)
Eliška a její rod (1966) (series)
Klapzubova jedenáctka (1968) (series)
Ladislav Mrnka
Best series:
Klapzubova jedenáctka (1968) (series)
Karel Vavřík
Austria-Hungary
Best series:
F. L. Věk (1970) (series)
Klapzubova jedenáctka (1968) (series)
Youngest of the Hamr's Family (1975) (series)
Stella Zázvorková
Czechoslovakia
Best series:
Zahrada (1974) (series)
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Vít Holubec
Czechoslovakia
Best series:
Klapzubova jedenáctka (1968) (series)
Karel Hovorka st.
Czechoslovakia
Best series:
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Arabela (1980) (series)
The Visitors (1983) (series)
Josef Hrbek
Best series:
Klapzubova jedenáctka (1968) (series)