Episodes(8)
-
Dobro došli (E01)
-
Povídka (E02)
-
Příliš mnoho kouzelníků (E03)
-
Spoluhráčky (E04)
-
Smím prosit? (E05)
-
Indiáni (E06)
-
Potápěči (E07)
-
Svatba plná nenávisti (E08)
Cast
Jakub Štáfek
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Nineties (2022) (series)
The Defender (2021) (series)
Alžbeta Ferencová
Czechoslovakia
Best series:
Prokurátorka (2023) (series)
Iveta (2021) (series)
Šéfka (2022) (series)
Tomas Sean Pšenička
Ireland
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Sex O'Clock (2023) (series)
Chlap (2022) (series)
Peter Nádasdi
Czechoslovakia
Best series:
Nesmrteľní (2010) (series)
Pán profesor (2020) (series)
Kriminálka Kraj (2022) (series)
Bořek Slezáček
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Charité (2017) (series)
Táta v nesnázích (2023) (series)
Vilma Cibulková
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Dubbing Street (2018) (series)
Leona
Czech Republic
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
The Defender (2021) (series)
Sex O'Clock (2023) (series)
Verica Nedeska
Yugoslavia
Best series:
Případ Roubal (2021) (series)
Duch (2022) (series)
Dobrá čtvrť (2005) (series)
Xindl X
Czechoslovakia
Best series:
Policie Hvar (2024) (series)
Pálava (2022) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Vladimír Kobielský
Czechoslovakia
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Druhá šanca (2022) (series)
Za mestskými múrmi (1998) (series)
Sára Lutovská
Czech Republic
Best series:
Extractors (2023) (series)
Osada (2021) (series)
Občanka (2019) (series)
Sergej Sanža
Soviet Union
Best series:
Oktopus (2023) (series)
Atentát (2015) (series)
Kriminálka Anděl (2008) (series)
Attila Bocsárszky
Czechoslovakia
Best series:
1890 (2017) (series)
Kriminálka Kraj (2022) (series)
Keby bolo keby (2009) (series)
Jakub Jablonský
Slovakia
Best series:
Červené pásky (2020) (series)
Kriminálka Kraj (2022) (series)
Dunaj, k vašim službám (2023) (series)
Simona Kollárová
Czechoslovakia
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Hotel (2018) (series)
Ptáci na kolejích (2021) (series)
Filip Šebesta
Best series:
Druhá šanca (2022) (series)
Dunaj, k vašim službám (2023) (series)
Policie Hvar (2024) (series)
Veronika Meszárosová
Best series:
The Tattooist of Auschwitz (2024) (series)
Dunaj, k vašim službám (2023) (series)
Policie Hvar (2024) (series)
Viktória Petrášová
Best series:
Iveta (2021) (series)
Duch (2023) (series)
Najhorší týždeň môjho života (2021) (series)
Petr Vaněk
Czechoslovakia
Best series:
Sense of Tumour (2024) (series)
Maria Theresa (2017) (series)
Táta v nesnázích (2023) (series)
Dagmar Edwards
Czechoslovakia
Best series:
Škriatok (1995) (series)
Vytoč mého agenta (2024) (series)
Dr. Dokonalý (2012) (series)