Directed by:
Jaroslav DudekScreenplay:
Jaroslav DietlCinematography:
Alois NožičkaComposer:
Zdeněk PololáníkCast:
Luděk Munzar, Eva Jakoubková, Jaroslav Moučka, Slávka Hozová, Radovan Lukavský, Jana Štěpánková, Petr Kostka, Jana Preissová, Jiří Krampol (more)Episodes(13)
-
Vandrovník (E01)
-
Huťmistr (E02)
-
Návrat (E03)
-
V novém domě (E04)
-
Krize (E05)
-
Stěhování (E06)
-
Skrýš (E07)
-
Jaro (E08)
-
Voda (E09)
-
Krahulíkova vila (E10)
-
Ochranná značka (E11)
-
Nedělní směna (E12)
-
Jubileum (E13)
Cast
Josef Bláha
Yugoslavia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Jaroslav Cmíral
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Jiří Holý
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Josef Patočka
Austria-Hungary
Best series:
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Jiřina Štěpničková
Austria-Hungary
Best series:
Sňatky z rozumu (1968) (series)
F. L. Věk (1970) (series)
Povídky malostranské (1984) (series)
Václav Kaňkovský
Austria-Hungary
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Vladimír Bičík
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Jan Faltýnek
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Povídky malostranské (1984) (series)
Zdeněk Řehoř
Czechoslovakia
Best series:
Fairy-tale at Krkonose Mountains (1974) (series)
Zahrada (1974) (series)
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Pavla Maršálková
Austria-Hungary
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
F. L. Věk (1970) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Jana Vaňková
Czechoslovakia
Best series:
Moje kone vrané (1980) (series)
Země úsměvů a snů (1970) (series)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (series)
Ondřej Kepka
Czechoslovakia
Jiří Němeček
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Tři spory (1981) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Vlastimila Vlková
Austria-Hungary
Best series:
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
Povídky malostranské (1984) (series)
Největší z Pierotů (1990) (series)
Milan Riehs
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Gabriela Osvaldová
Czechoslovakia
Best series:
Arabela (1980) (series)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (series)
My všichni školou povinní (1984) (series)
Lída Roubíková
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Arabela (1980) (series)
Robert Vrchota
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Jindřich Narenta
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Chalupáři (1975) (series)
F. L. Věk (1970) (series)
Jiří Havel
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Visitors (1983) (series)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)