Directed by:
Jaroslav DudekScreenplay:
Jaroslav DietlCinematography:
Alois NožičkaComposer:
Zdeněk PololáníkCast:
Luděk Munzar, Eva Jakoubková, Jaroslav Moučka, Slávka Hozová, Radovan Lukavský, Jana Štěpánková, Petr Kostka, Jana Preissová, Jiří Krampol (more)Episodes(13)
-
Vandrovník (E01)
-
Huťmistr (E02)
-
Návrat (E03)
-
V novém domě (E04)
-
Krize (E05)
-
Stěhování (E06)
-
Skrýš (E07)
-
Jaro (E08)
-
Voda (E09)
-
Krahulíkova vila (E10)
-
Ochranná značka (E11)
-
Nedělní směna (E12)
-
Jubileum (E13)
Cast
Jan Vágner
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Czech Century (2013) (series)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (series)
Jiří Samek
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Arabela (1980) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Jan Pohan
Czechoslovakia
Best series:
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Slovácko sa nesúdí (1975) (series)
Jiří Sedláček
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Karin Krajčo Babinská
Czechoslovakia
Best series:
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (series)
Jana Janatová
Best series:
Cirkus Humberto (1988) (series)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (series)
My všichni školou povinní (1984) (series)
Jan Vokurka
Czechoslovakia
Best series:
Arabela (1980) (series)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (series)
Bambinot (1984) (series)
Alexander Kučerenko
Soviet Union
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Povstalecká história (1984) (series)
Andrea Malá
Czechoslovakia
Best series:
Tři cesty k domovu (1983) (series)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (series)
Miroslav Batík
Czechoslovakia
Best series:
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (series)
Poručík Petr (1981) (series)
Oldřich Velen
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Arabela (1980) (series)
Jakub Šolín
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (series)
Pihulka a Kaňka (1984) (series)
Hana Pastejříková
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (series)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (series)
Vítězslav Jirsák
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Three Kings (1998) (series)
Dalimil Klapka
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Saturnin (1994) (series)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (series)
Jindřich Hrdý
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
F. L. Věk (1970) (series)
Kamarádi (1969) (series)
Marek Pavlovský
Czechoslovakia
Best series:
Cirkus Humberto (1988) (series)
Dlouhá míle (1989) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Martina Hudečková
Czechoslovakia
Best series:
Škola za školou (1981) (series)
Cirkus Humberto (1988) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Ladislav Kazda
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Daniela Bakerová
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Arabela (1980) (series)