Directed by:
Evžen SokolovskýScreenplay:
Jaroslav MatějkaCinematography:
Alois NožičkaCast:
Jiří Štěpnička, Jan Teplý st., Ladislav Lakomý, František Řehák, Ilja Prachař, Jiří Holý, Otakar Brousek st., Vladimír Ráž, Michal Dočolomanský, Václav Mareš, Josef Langmiler (more)Episodes(5)
-
Generální tajemník (E01)
-
To je naše zem (E02)
-
Za svobodu! (E03)
-
Za většinu národa (E04)
-
Únor (E05)
Cast
Miroslav Masopust
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Zlá krev (1986) (series)
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Antonín Hardt
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Zdeněk Kutil
Czechoslovakia
Best series:
Chalupáři (1975) (series)
Arabela (1980) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Dana Morávková
Czechoslovakia
Best series:
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Božena (2021) (series)
Čestmír Gebouský
Czechoslovakia
Best series:
Charité (2017) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Libuše Štědrá
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Lékárníkových holka (1996) (series)
Ivan Vyskočil
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Záhada hlavolamu (1969) (series)
Jiří Schwarz
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Michaela Dolinová
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Pražský písničkář (1997) (series)
Chlapci a chlapi (1988) (series)
Stanislav Zindulka
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
There Were Five of Us (1994) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Karel Hlušička
Czechoslovakia
Best series:
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Slovácko sa nesúdí (1975) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Stanislava Bartošová
Czechoslovakia
Best series:
The Visitors (1983) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
The Phantom of Operette (1970) (series)
Milan Riehs
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Lída Roubíková
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Arabela (1980) (series)
Viktor Maurer
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Třešňová babička (1977) (series)
Adolf Filip
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Ota Sklenčka
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Václav Švorc
Czechoslovakia
Best series:
The Ambulance (1984) (series)
Nebezpečí smyku (1975) (series)
30 Cases of Major Zeman (1974) (series)
Vladislav Beneš
Czechoslovakia
Best series:
The Octopus (1984) (series)
Czech Century (2013) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Elo Romančík
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Alžbetin dvor (1986) (series)
A. C. Dupin zasahuje (1970) (series)