Russia,
2001, 9 h 10 min
(Length: 50–150 min)
Episodes(9)
-
Kredit doveriya (S02E01)
-
Dvoynoy Ugar (S02E02)
-
Sled bumeranga (S02E03)
-
Dachnyy sezon (S02E04)
-
Prakticheskaya magiya (S02E05)
-
Vne igry (S02E06)
-
Smyagchayushchie obstoyatelstva (S02E07)
-
Sposobnyy uchenik (S02E08)
-
Missiya vypolnima (S02E09)
Cast
Vladimir Chernyshov
Best series:
Trotskiy (2017) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Elena Meleshkova
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Silver Spoon (2014) (series)
Вадим Волков
Best series:
Gibel imperii (2005) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Brežněv (2005) (series)
Lyudmila Kurepova
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Bednaja Nasťa (2003) (series)
Vladimir Kosmidaylo
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
The Master and Margarita (2005) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Evgeniy Sirotin
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Sherlock Holmes (2013) (series)
Sergey Russkin
Poland
Best series:
Idiot (2003) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Catherine the Great (2015) (series)
Vladimir Rozygraev
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Viktor Kostetskiy
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Олег Соколов
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Svetlana Kireeva
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Natalya Parashkina
Soviet Union
Best series:
Admiral (2009) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Dmitriy Karpov
Best series:
Trotskiy (2017) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Fyodor Dostoevsky (2011) (series)
Valeriy Filonov
Best series:
Admiral (2009) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Valentina Lutts
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Vyacheslav Barkovskiy
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Viktor Solovyov
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Sergey Murzin
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Viktor Bychkov
Soviet Union
Best series:
Gibel imperii (2005) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
The Kitchen (2012) (series)
Kseniya Rappoport
Soviet Union
Best series:
Ladoga (2014) (series)
Jesenin (2005) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)