Family
Poland,
(2001–2002), 38 h 44 min
(Length: 22–25 min)
Screenplay:
Jan PurzyckiComposer:
Krzesimir DębskiCast:
Alina Janowska, Pawel Wawrzecki, Magdalena Stuzynska, Marek Siudym, Henryk Machalica, Andrzej Nejman, Maria Dębska, Anna Przybylska, Ewa Ziętek, Piotr Szwedes, Ewa Kasprzyk, Gustaw Lutkiewicz (more)Episodes(97)
-
Chęć życia (S06E01)
-
Niewysłany list (S06E02)
-
Odrzucone listy (S06E03)
-
Odnaleziona, odnaleziony (S06E04)
-
To nie wszystko (S06E05)
-
A jednak.. mimochodem (S06E06)
-
Śmiech i łzy Ilony (S06E07)
-
Milion dolarów (S06E08)
-
Wypędzony (S06E09)
-
Sztywniak (S06E10)
-
Kozy i barany (S06E11)
-
Polak, Chińczyk, dwa bratanki (S06E12)
-
Wio (S06E13)
-
Test ciążowy (S06E14)
-
Narzeczone i kawalerowie (S06E15)
-
Józefie! Czy ci nie żal? (S06E16)
-
Zaginiona (S06E17)
-
Rio boskie, Franek gapa (S06E18)
-
Zguba się znalazła (S06E19)
-
Dwie szklanki wody (S06E20)
-
Grzeszny pocałunek (S06E21)
-
Szybkobiegacz (S06E22)
-
Dziecko incognito (S06E23)
-
Odrzucony (S06E24)
-
Żyje, będzie żył (S06E25)
-
Zgoda (S06E26)
-
Aresztowany (S06E27)
-
Trzeba się kochać (S06E28)
-
Jak będzie między nami? (S06E29)
-
Kompleks Fredka (S06E30)
Cast
Leszek Teleszyński
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Eugeniusz Priwieziencew
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Stawka większa niż życie (1968) (series)
Jerzy Turek
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
The Decalogue (1989) (series)
Janosik (1973) (series)
Agnieszka Sitek
Poland
Best series:
The Hexer (2002) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Janusz Onufrowicz
Poland
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Cezary Domagała
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Stanisława Celińska
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Malgorzata Rozniatowska
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
The Decalogue (1989) (series)
1983 (2018) (series)
Grażyna Strachota
Poland
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Leon Niemczyk
Poland
Best series:
Archiv des Todes (1980) (series)
Spellbinder (1995) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Andrzej Piaseczny
Poland
Kazimierz Orzechowski
Poland
Renata Gabryjelska
Poland
Magdalena Wójcik
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Klan (1997) (series)
Bogdan Misiewicz
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Radosław Elis
Poland
Rafał Walentowicz
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
Anna Karenina (2000) (series)
Justice League (2001) (series)
Beata Scibakówna
Poland
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Przepis na życie (2011) (series)
Grzegorz Komendarek
Poland
Best series:
Rodzinka.pl (2011) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Miroslaw Krawczyk
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Lekarze (2012) (series)
M jak miłość (2000) (series)