Directed by:
Jiří AdamecScreenplay:
Eva PapouškováCinematography:
Milan DostálCast:
Alena Antalová, Miroslav Etzler, Kateřina Brožová, Jiřina Jirásková, Jiřina Bohdalová, Nikol Leitgeb, Igor Bareš, Petr Nárožný, Jiří Dvořák, Vojtěch Kotek, Jan Šťastný, Zdeněk Žák (more)Episodes(13)
-
Od začátku (S01E01)
-
Andělé spí (S01E02)
-
Záchranné lano (S01E03)
-
Duše a dušičky (S01E04)
-
Tenký led (S01E05)
-
Pološtěstí (S01E06)
-
Úraz (S01E07)
-
Jarní bouřka (S01E08)
-
Přihořívá (S01E09)
-
Otevřené nebe (S01E10)
-
Úder (S01E11)
-
Upřímnost (S01E12)
-
Šťastné a veselé (S01E13)
Cast
Jiří Wohanka
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Vít Pešina
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (series)
F. L. Věk (1970) (series)
Jindřich Hrdý
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
F. L. Věk (1970) (series)
Kamarádi (1969) (series)
Ivan Hruška
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Stanislava Jachnická
Czechoslovakia
Best series:
Chlap (2022) (series)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (series)
Private Traps (2008) (series)
Pavel Soukup
Czechoslovakia
Best series:
Černí andělé (2001) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Bakaláři 1997 (1997) (series)
Tomáš Valík
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Krev zmizelého (2006) (series)
Oběti (1999) (series)
Václav Knop
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (series)
Pavol Jurišta
Best series:
Pojišťovna štěstí (2004) (series)
Jan Čenský
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Defender (2021) (series)
The Visitors (1983) (series)
Bára Munzarová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Labyrint (2015) (series)
Johana Krtičková
Czech Republic
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Špačkovi v síti času (2013) (series)
Poste restante (2009) (series)
Petr Oliva
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Co teď a co potom? (1991) (series)
Aleš Háma
Czechoslovakia
Best series:
Zdivočelá země (1997) (series)
Útěk do Budína (2003) (series)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (series)
Václav Mareš
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Arabela (1980) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Jitka Sedláčková
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Česká soda (1993) (series)
The Defender (2021) (series)
Jan Kalous
Czechoslovakia
Best series:
Zdivočelá země (1997) (series)
Bakaláři 1997 (1997) (series)
Ohrožené prázdniny (1990) (series)
František Němec
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Muž v pozadí (1995) (series)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Marcel Vašinka
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Petr Svárovský
Czechoslovakia
Best series:
The Visitors (1983) (series)
Dlouhá míle (1989) (series)
The Ambulance (1984) (series)