Directed by:
Jaroslav DudekScreenplay:
Ivan GarišCinematography:
Josef PávekComposer:
Ladislav ŠtaidlCast:
Josef Somr, Jiří Schmitzer, Tereza Brodská, Josef Vinklář, Zuzana Bydžovská, Jana Štěpánková, Jiřina Bohdalová, Alois Švehlík, Stella Zázvorková, Jaroslava Obermaierová, Zdeněk Řehoř (more)Episodes(6)
-
Noční chodec (E01)
-
Zlaté víkendy (E02)
-
Veronika a páv (E03)
-
Král se zlobí (E04)
-
Přepadení (E05)
-
Neznámá kráska a myslitel (E06)
Cast
Jiří Klem
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Dalimil Klapka
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Saturnin (1994) (series)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (series)
Libuše Štědrá
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Lékárníkových holka (1996) (series)
Stanislav Aubrecht
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Dlouhá bílá stopa (1982) (series)
Případ pro zvláštní skupinu (1989) (series)
Karel Augusta
Czechoslovakia
Best series:
Byli jednou dva písaři (1972) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Arabela (1980) (series)
Stanislava Bartošová
Czechoslovakia
Best series:
The Visitors (1983) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
The Phantom of Operette (1970) (series)
Ilona Jirotková
Czechoslovakia
Best series:
F. L. Věk (1970) (series)
Pan Tau (1971) (series)
Novinárske rozprávky (1977) (series)
Klára Jirsáková
Best series:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (series)
Milan Klacek
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Minor Tales of Crime from a Major City (1982) (series)
Karel Polišenský
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Arabela (1980) (series)
Arnošt Proschek
Czechoslovakia
Best series:
Kamarádi (1969) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Bakaláři 1997 (1997) (series)
Ludmila Vostrčilová
Austria-Hungary
Best series:
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (series)
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Miriam Kantorková
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Bronzová spirála (1988) (series)
Valentina Thielová
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Mirko Musil
Czechoslovakia
Best series:
Česká soda (1993) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Václav Kotva
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Chalupáři (1975) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Antonín Jedlička
Czechoslovakia
Best series:
Little Mole (1957) (series)
Arabela (1980) (series)
Příběhy cvrčka a štěňátka (1978) (series)
Vlastimil Bedrna
Czechoslovakia
Best series:
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Arabela (1980) (series)
Gagman (1987) (series)
Otto Šimánek
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Marcela Martínková
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Hamster in a Nightshirt (1987) (series)
Rozsudek (1970) (series)