Poland,
(2022–2023), 52 h 19 min
(Length: 43–46 min)
Episodes(70)
-
Wigilia u Mostowiaków (S23E31)
-
Episode 32 (S23E32)
-
Episode 33 (S23E33)
-
Episode 34 (S23E34)
-
Episode 35 (S23E35)
-
Episode 36 (S23E36)
-
Episode 37 (S23E37)
-
Episode 38 (S23E38)
-
Episode 39 (S23E39)
-
Episode 40 (S23E40)
-
Episode 41 (S23E41)
-
Episode 42 (S23E42)
-
Episode 43 (S23E43)
-
Episode 44 (S23E44)
-
Episode 45 (S23E45)
-
Episode 46 (S23E46)
-
Episode 47 (S23E47)
-
Episode 48 (S23E48)
-
Episode 49 (S23E49)
-
Episode 50 (S23E50)
-
Episode 51 (S23E51)
-
Episode 52 (S23E52)
-
Episode 53 (S23E53)
-
Episode 54 (S23E54)
-
Episode 55 (S23E55)
-
Episode 56 (S23E56)
-
Episode 57 (S23E57)
-
Episode 58 (S23E58)
-
Episode 59 (S23E59)
-
Episode 60 (S23E60)
Cast
Mikolaj Roznerski
Poland
Best series:
Rodzinka.pl (2011) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Adriana Kalska
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Maurycy Popiel
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Malgorzata Pieczynska
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Before We Die (2017) (series)
Box 21 (2020) (series)
Hanna Śleszyńska
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
The Magic Tree (2003) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Wojciech Kalarus
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Skazana (2021) (series)
The Mire (2018) (series)
Krzysztof Kwiatkowski
Poland
Best series:
High Water (2022) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Paulina Lasota
Best series:
M jak miłość (2000) (series)
Tomasz Dedek
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The Teach (2016) (series)
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (series)
Diana Kadłubowska
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Infamy (2023) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Joanna Niemirska
Best series:
Chyłka - Kasacja (2019) (series)
The Teach (2016) (series)
Chyłka - Zaginięcie (2018) (series)
Ninel Kos
Best series:
M jak miłość (2000) (series)
Marta Stefaniak
Best series:
M jak miłość (2000) (series)
Stanisław Szczypiński
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Laura Jankowska
Best series:
M jak miłość (2000) (series)
Agata Kuczyńska
Best series:
M jak miłość (2000) (series)
Teresa Lipowska
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Przygody psa Cywila (1970) (series)
Dziewczyna i chłopak (1977) (series)
Malgorzata Pienkowska
Poland
Best series:
Druga szansa (2016) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Robert Moskwa
Poland
Best series:
M jak miłość (2000) (series)
Iga Krefft
Poland
Best series:
Still Here (2023) (series)
M jak miłość (2000) (series)