Directed by:
Hynek BočanScreenplay:
Jiří MelíšekCinematography:
Saša Rašilov ml.Composer:
Milan BaginskýCast:
Miloš Kopecký, Jiří Bartoška, Karel Heřmánek, Ladislav Mrkvička, Jiří Sovák, Josef Kemr, Karel Augusta, František Husák, Václav Sloup, Radoslav Brzobohatý (more)Episodes(6)
-
Václav Babinský (E01)
-
Šobri Jožka (E02)
-
Jan Jiří Grasel (E03)
-
Schinderhannes (E04)
-
Róža Šándor (E05)
-
Trestanec Salvador (E06)
Cast
Jiří Kraus
Czechoslovakia
Best series:
Three Kings (1998) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Maigret (1991) (series)
Jiří Klenot
Best series:
Lost Gate (2012) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Pan Tau (1971) (series)
František Michálek
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
The Ambulance (1984) (series)
Josef Patočka
Austria-Hungary
Best series:
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Arnošt Proschek
Czechoslovakia
Best series:
Kamarádi (1969) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Bakaláři 1997 (1997) (series)
Jan Sedliský
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (series)
Radim Vašinka
Czechoslovakia
Best series:
Arabela (1980) (series)
Největší z Pierotů (1990) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Miroslav Dubský
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Ladislav Šimek
Czechoslovakia
Best series:
Arabela (1980) (series)
Povídky malostranské (1984) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Jana Viščaková
Czechoslovakia
Best series:
The Visitors (1983) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
The Flying Cestmír (1983) (series)
Jiří Růžička st.
Czechoslovakia
Best series:
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
30 Cases of Major Zeman (1974) (series)
Zdeněk Srstka
Czechoslovakia
Best series:
Česká soda (1993) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Záhada hlavolamu (1969) (series)
Vlasta Mészárosová-Šebková
Czechoslovakia
Best series:
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Oldřich Janovský
Czechoslovakia
Best series:
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Zlá krev (1986) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Jan Kreidl
Czechoslovakia
Best series:
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
The Flying Cestmír (1983) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Petr Růžička
Czechoslovakia
Best series:
Okresní přebor (2010) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Druhý dech (1988) (series)
Lubomír Bryg
Czechoslovakia
Best series:
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Dobrodružství šesti trampů (1969) (series)
Eva Jiroušková
Czechoslovakia
Best series:
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Petr Drozda
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Arabela (1980) (series)
The Visitors (1983) (series)
Ivo Helikar
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Letící delfín (1989) (series)