Poland,
2000, 30 h 47 min
(Length: 45–57 min)
Episodes(37)
-
Życiowa tajemnica (S02E01)
-
Fałszywe oskarżenie (S02E02)
-
Na scenie życia (S02E03)
-
Niebezpieczna zabawa (S02E04)
-
Narzeczona (S02E05)
-
Siostrzana miłość (S02E06)
-
Echa przeszłości (S02E07)
-
Wyrok (S02E08)
-
Zagubione dziecko (S02E09)
-
Zdrowie na sprzedaż (S02E10)
-
Skuteczna samoobrona (S02E11)
-
Niefortunny skok (S02E12)
-
Niebezpieczne hobby (S02E13)
-
Proroczy sen (S02E14)
-
Ślub (S02E15)
-
Tragiczne porachunki (S02E16)
-
Na ratunek (S02E17)
-
Prawdziwy przyjaciel (S02E18)
-
Wróżba (S02E19)
-
Za głosem serca (S02E20)
-
Słodki koleżka (S02E21)
-
Matczyna miłość (S02E22)
-
Żołnierska decyzja (S02E23)
-
Złoty strzał (S02E24)
-
Ukryte marzenia (S02E25)
-
Prawdziwa odwaga (S02E26)
-
Osierocona miłość (S02E27)
-
Fatalny prezent (S02E28)
-
Braterskie więzy (S02E29)
-
Rodzinna tęsknota (S02E30)
Cast
Ewa Telega
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The Hexer (2002) (series)
Lekarze (2012) (series)
Cezary Kosinski
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Chyłka - Inwigilacja (2021) (series)
Klangor (2021) (series)
Marek Barbasiewicz
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Blinded by the Lights (2018) (series)
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (series)
Grzegorz Sikora
Best series:
Chyłka - Zaginięcie (2018) (series)
Lekarze (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Jakub Wons
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Cracow Monsters (2022) (series)
Renata Berger
Poland
Best series:
The Decalogue (1989) (series)
DNA (2019) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Paweł Szwed
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Plebania (2000) (series)
Katarzyna Jarus-Dziedzic
Best series:
Lekarze (2012) (series)
Planeta Singli. Osiem historii (2021) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Karolina Pisańska
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Jolanta Rzaczkiewicz
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Izabela Skurzyńska-Kozera
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Dorota Zakrzewska
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Małgorzata Przespolewska
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Barry Abdullaje
Guinea
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Leon Niemczyk
Poland
Best series:
Archiv des Todes (1980) (series)
Spellbinder (1995) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Sara Muldner
Poland
Best series:
Lekarze (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Mariusz Jakus
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
13 posterunek (1997) (series)
The Mire (2018) (series)
Joanna Kwiatkowska-Zduń
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Druga szansa (2016) (series)
Plebania (2000) (series)
Aneta Zając
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Barbara Brylska
Poland
Best series:
Admiral (2009) (series)
Przygody Pana Michała (1969) (series)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)