Poland,
2002, 30 h 47 min
(Length: 46–55 min)
Episodes(38)
-
Cena zdrowia (S04E01)
-
Niebezpieczna fascynacja (S04E02)
-
Sercowe rozterki (S04E03)
-
Ambulans w potrzasku (S04E04)
-
Pacjent w zalotach (S04E05)
-
Ostatnie słowo (S04E06)
-
Taneczny układ (S04E07)
-
Siódme przykazanie (S04E08)
-
Niebieska sukienka (S04E09)
-
Tragiczna pomyłka (S04E10)
-
Sądny dzień (S04E11)
-
Kłusownik (S04E12)
-
Uratujcie moją mamę (S04E13)
-
Kłopotliwa miłość (S04E14)
-
Sąsiedzka pomoc (S04E15)
-
Tajemnica Agnieszki (S04E16)
-
Lekarski debiut (S04E17)
-
Awaria (S04E18)
-
Ludzki weterynarz (S04E19)
-
Biała niedziela (S04E20)
-
Pierwsza miłość (S04E21)
-
Kawalerski wyskok (S04E22)
-
Rozwiane nadzieje (S04E23)
-
Wybuch (S04E24)
-
Śmiertelna diagnoza (S04E25)
-
Po drugiej stronie życia (S04E26)
-
Apetyt na wszystko (S04E27)
-
Rozpaczliwa oferta (S04E28)
-
Oskrzelowy song (S04E29)
-
Tajemniczy pasażer (S04E30)
Cast
Janusz Rymkiewicz
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Urszula Dębska
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Ignacy Gogolewski
Poland
Best series:
Stawka większa niż życie (1968) (series)
Lekarze (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Jerzy Bonczak
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
The Master and Margarita (1988) (series)
Szymon Bobrowski
Poland
Best series:
Chyłka - Kasacja (2019) (series)
Chyłka - Rewizja (2020) (series)
Chyłka - Inwigilacja (2021) (series)
Bogumiła Jędrzejczyk
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Bozena Dykiel
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
The Decalogue (1989) (series)
Janosik (1973) (series)
Cezary Domagała
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Kamil Klier
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Michal Milowicz
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
The Hexer (2002) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Jacek Domanski
Soviet Union
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Cezary Szczepanik
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Kamil Krawczykowski
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Jerzy Zygmunt Nowak
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
The Decalogue (1989) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Krzysztof Kowalewski
Poland
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Norbert Rakowski
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Dominika Kluzniak
Poland
Best series:
The Magic Tree (2003) (series)
Family Secrets (2022) (series)
Dead End (2022) (series)
Marcin Kwaśny
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Tadeusz Zieliński
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Jan Englert
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
Czas honoru (2008) (series)
Stawka większa niż życie (1968) (series)