Poland,
2002, 30 h 47 min
(Length: 46–55 min)
Episodes(38)
-
Cena zdrowia (S04E01)
-
Niebezpieczna fascynacja (S04E02)
-
Sercowe rozterki (S04E03)
-
Ambulans w potrzasku (S04E04)
-
Pacjent w zalotach (S04E05)
-
Ostatnie słowo (S04E06)
-
Taneczny układ (S04E07)
-
Siódme przykazanie (S04E08)
-
Niebieska sukienka (S04E09)
-
Tragiczna pomyłka (S04E10)
-
Sądny dzień (S04E11)
-
Kłusownik (S04E12)
-
Uratujcie moją mamę (S04E13)
-
Kłopotliwa miłość (S04E14)
-
Sąsiedzka pomoc (S04E15)
-
Tajemnica Agnieszki (S04E16)
-
Lekarski debiut (S04E17)
-
Awaria (S04E18)
-
Ludzki weterynarz (S04E19)
-
Biała niedziela (S04E20)
-
Pierwsza miłość (S04E21)
-
Kawalerski wyskok (S04E22)
-
Rozwiane nadzieje (S04E23)
-
Wybuch (S04E24)
-
Śmiertelna diagnoza (S04E25)
-
Po drugiej stronie życia (S04E26)
-
Apetyt na wszystko (S04E27)
-
Rozpaczliwa oferta (S04E28)
-
Oskrzelowy song (S04E29)
-
Tajemniczy pasażer (S04E30)
Cast
Krystyna Rutkowska-Ulewicz
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Spies of Warsaw (2013) (series)
The Magic Tree (2003) (series)
Dariusz Jakubowicz
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Krzysztof Janczar
Poland
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Sebastian Świąder
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Józef Mika
Poland
Best series:
Lekarze (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Bartłomiej Pyrek
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Michal Zurawski
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Chyłka - Zaginięcie (2018) (series)
The King (2020) (series)
Joanna Liszowska
Poland
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Maciej Gąsiorek
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Łucja Żarnecka
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Paweł Szwed
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Plebania (2000) (series)
Robert Ostolski
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Krzysztof Zawadzki
Poland
Best series:
Signs (2018) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Karolina Borkowska
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Marzena Zając
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Janusz Bukowski
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Janosik (1973) (series)
X-Men (1992) (series)
Joanna Trzepiecińska
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Andrzej Mrowiec
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Marcin Michnicki
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Maciej Zakościelny
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)