Poland,
2005, 32 h 31 min
(Length: 45–50 min)
Episodes(40)
-
Życie na nowo (S07E01)
-
Porwanie (S07E02)
-
Powrót (S07E03)
-
Chorobliwy strach (S07E04)
-
Nieszczęsny skarb (S07E05)
-
Uśpiona miłość (S07E06)
-
Pilny zabieg (S07E07)
-
Tenisistka (S07E08)
-
Polityczne uderzenie (S07E09)
-
Zostać gwiazdą (S07E10)
-
Zawodowe rozczarowanie (S07E11)
-
Podwójne życie (S07E12)
-
Pechowy dzień (S07E13)
-
Wesele w Leśnej Górze (S07E14)
-
Ślub Mariolki (S07E15)
-
Czekając na szamana (S07E16)
-
Strongman (S07E17)
-
Złodziejskie serce (S07E18)
-
Lepsza córka (S07E19)
-
Małżeńskie porachunki (S07E20)
-
Męska decyzja Mariolki (S07E21)
-
Dziewczyna na telefon (S07E22)
-
Ostatnie spojrzenie (S07E23)
-
Niebezpieczny biznes (S07E24)
-
Zobaczyć słowa (S07E25)
-
Zniknięcie Małgosi (S07E26)
-
Uwięziony (S07E27)
-
Tchórzliwy bohater (S07E28)
-
Kocia mama (S07E29)
-
Wspólna pacjentka (S07E30)
Cast
Małgorzata Biniek
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Bartłomiej Świniarski
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Jolanta Zabirko
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Aleksandra Przybysz
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Martyna Peszko
Poland
Best series:
Into the Night (2020) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Krystyna Tkacz
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Rodzinka.pl (2011) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Andrzej Piszczatowski
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Andrzej Precigs
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Belle Époque (2017) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Katia Paliwoda
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Klan (1997) (series)
Michał Chorosiński
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Rafał Gerlach
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Druga szansa (2016) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Justyna Tarasiuk
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Marek Cichucki
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Maks Szyłkiewicz
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Pawel Delag
Poland
Best series:
sKORO NA mizině (2020) (series)
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (series)
Family Secrets (2022) (series)
Juliusz Krzysztof Warunek
Best series:
The Border (2014) (series)
1983 (2018) (series)
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (series)
Jan Mayzel
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
The Decalogue (1989) (series)
Stefan Popkowski
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The Crime (2014) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Artur Lodyga
Poland
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Małgorzata Szeptycka
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
The Thaw (2022) (series)
Hold Tight (2022) (series)