Poland,
2006, 29 h 7 min
(Length: 45–51 min)
Episodes(36)
-
Bolesna nieśmiałość (S08E01)
-
Niewidoczne zagrożenie (S08E02)
-
Ekshibicjonista (S08E03)
-
Nielegalni imigranci (S08E04)
-
Wspólna historia (S08E05)
-
Zamknięty rozdział (S08E06)
-
Słoneczny pacjent (S08E07)
-
Pochopna diagnoza (S08E08)
-
Dictum acerbum - gorzka prawda (S08E09)
-
Goście z przeszłości (S08E10)
-
Przyszłość Krzysia (S08E11)
-
Gracz (S08E12)
-
Siostry (S08E13)
-
Jesienna burza (S08E14)
-
Koncert życzeń (S08E15)
-
Młoda starość (S08E16)
-
Spryciarz (S08E17)
-
Doktor śmierć (S08E18)
-
Osobisty przypadek (S08E19)
-
Podrzutek (S08E20)
-
Za duży ciężar (S08E21)
-
Gasnąca gwiazda (S08E22)
-
Zabójcza lekkomyślność (S08E23)
-
Na wszelki wypadek (S08E24)
-
Komplikacje (S08E25)
-
Nieodparty apetyt (S08E26)
-
Nie wszystko da się kupić (S08E27)
-
Wielka wyprawa (S08E28)
-
Po znajomości (S08E29)
-
Niewinne lekarstwo (S08E30)
Cast
Olga Bończyk
Poland
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Piotr Garlicki
Poland
Best series:
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Maja Ostaszewska
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Klangor (2021) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Ewa Wiśniewska
Poland
Best series:
Janosik (1973) (series)
Stawka większa niż życie (1968) (series)
The Hexer (2002) (series) - actor, a.f.
Urszula Grabowska
Poland
Best series:
Open Your Eyes (2021) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Malgorzata Pieczynska
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Before We Die (2017) (series)
Box 21 (2020) (series)
Magdalena Mirek
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Plebania (2000) (series)
Krzysztof Zakrzewski
Poland
Best series:
Lekarze (2012) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Tadeusz Kwinta
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Pawel Delag
Poland
Best series:
sKORO NA mizině (2020) (series)
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (series)
Family Secrets (2022) (series)
Andrzej Dębski
Poland
Best series:
1670 (2023) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Tomasz Kot
Poland
Best series:
High Water (2022) (series)
World on Fire (2019) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Aleksander Mikołajczak
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
13 posterunek (1997) (series)
The Teach (2016) (series)
Edwin Petrykat
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Bartosz Obuchowicz
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Chyłka - Oskarżenie (2021) (series)
Antoni Barłowski
Poland
Best series:
Naznaczony (2009) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Dorota Wojcieska
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Jacek Piechocki
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Piotr Kęs
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Jolanta Jadczak
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)