Poland,
2008, 29 h 39 min
(Length: 45–50 min)
Episodes(37)
-
Klasowe spotkanie (S10E01)
-
Bolesna pamiątka (S10E02)
-
Miodowy miesiąc (S10E03)
-
Spóźniony maturzysta (S10E04)
-
Śmiertelna choroba (S10E05)
-
Bracia (S10E06)
-
Jak ojciec z synem (S10E07)
-
Rewolucja (S10E08)
-
Groźne zwierzę (S10E09)
-
Szpilki w stogu siana (S10E10)
-
Szczęśliwy wypadek (S10E11)
-
Kominiarz w spódnicy (S10E12)
-
Rockman (S10E13)
-
Uchodźcy (S10E14)
-
Drzewo życia (S10E15)
-
Długa noc (S10E16)
-
Relacja naoczna (S10E17)
-
Inne dziecko (S10E18)
-
Nieodpowiedzialny pacjent (S10E19)
-
Desperat (S10E20)
-
Przebudzenie (S10E21)
-
Bolesne wspomnienie (S10E22)
-
Szczurek (S10E23)
-
Lalkarz (S10E24)
-
Serce nie sługa (S10E25)
-
Nieplanowana rola (S10E26)
-
Tajemnicza śmierć (S10E27)
-
Druga szansa (S10E28)
-
Ofiarna matka (S10E29)
-
Chłodne podejście (S10E30)
Cast
Anna Pszkit
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Edyta Araźna
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Artur Święs
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Mirosław Kowalczyk
Poland
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Milena Lisiecka
Poland
Jacek Kopczyński
Poland
Best series:
Angel of Death (2020) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Mateusz Borkowski
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Lech Lotocki
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Blinded by the Lights (2018) (series)
The Hexer (2002) (series) - actor, a.f.
Kamila Salwerowicz
Poland
Best series:
Kruk (2018) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Ultraviolet (2017) (series)
Grzegorz Artman
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The Hexer (2002) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Agnieszka Maliszewska
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Plebania (2000) (series)
Rafal Fudalej
Poland
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Marco Tronchetti Provera
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Marcin Kwaśny
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Emilia Krakowska
Poland
Best series:
Lekarze (2012) (series)
The Magic Tree (2003) (series)
Family Secrets (2022) (series)
Małgorzata Kasperek
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Ryszard Węgrzyn
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Marcin Tronski
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Lekarze (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Mirosław Konarowski
Poland
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Cezary Szczygielski
Poland
Best series:
Bring Back Alice (2023) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)