Poland,
2013, 28 h 25 min
(Length: 45–49 min)
Episodes(37)
-
Konfrontacja (S15E01)
-
W otwarte karty (S15E02)
-
Nowy początek (S15E03)
-
Specjaliści (S15E04)
-
Pocałunek na dobranoc (S15E05)
-
Bez tchu (S15E06)
-
Bezsilność (S15E07)
-
Alternatywa (S15E08)
-
Trening (S15E09)
-
Unik (S15E10)
-
Rodzina (S15E11)
-
Moja krew (S15E12)
-
Czuły punkt (S15E13)
-
Rozwód (S15E14)
-
O włos (S15E15)
-
Terapia wstrząsowa (S15E16)
-
Życie za życie (S15E17)
-
Nowe życie (S15E18)
-
Zmiana planów (S15E19)
-
Zagubieni (S15E20)
-
Operacja, której nie było (S15E21)
-
Cień szansy (S15E22)
-
Przypadki rodzinne (S15E23)
-
Przed terminem (S15E24)
-
Jazda próbna (S15E25)
-
Czuwanie (S15E26)
-
Ostatnia szansa (S15E27)
-
Na własnych warunkach (S15E28)
-
W biegu (S15E29)
-
Zdradliwe przyjemności (S15E30)
Cast
Adam Bauman
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Druga szansa (2016) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Ewa Gawryluk
Poland
Best series:
Family Secrets (2022) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Liliana Głąbczyńska
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
The Cosby Show (1984) (series)
Stanisław Sygitowicz
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Przepis na życie (2011) (series)
Plebania (2000) (series)
Teresa Gałczyńska
Poland
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Ezra Kos
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Robert Piskórz
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Marek Kossakowski
Best series:
High Water (2022) (series)
The Liberator (2020) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Sylwia Nowiczewska
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
The Magic Tree (2003) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Dariusz Kwaśnik
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Jacek Dzięgiel
Poland
Best series:
Planeta Singli. Osiem historii (2021) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Magdalena Dębicka
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Michał Malinowski
Poland
Best series:
Lekarze (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Druga szansa (2016) (series)
Malgorzata Zajaczkowska
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
Kruk (2018) (series)
All My Children (1970) (series)
Monika Chrząstowska
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Patryk Basaj
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Grzegorz Grębosz
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Filip Chiniewicz
Best series:
Rodzinka.pl (2011) (series)
Lekarze (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Bartosz Picher
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Skazana (2021) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Dorota Bierkowska
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)