Poland,
2019, 24 h 45 min
(Length: 45 min)
Episodes(33)
-
Efekt motyla (S21E01)
-
Miłość w czasie zarazy (S21E02)
-
Dzień niespodzianek (S21E03)
-
Kubeł zimnej wody (S21E04)
-
Krew z krwi (S21E05)
-
Miłość matki (S21E06)
-
Złamane serca (S21E07)
-
Jutro będziemy szczęśliwi (S21E08)
-
Krzyż Walecznych (S21E09)
-
Sypiając z wrogiem (S21E10)
-
Narodziny chirurga (S21E11)
-
Nie jesteśmy bogami (S21E12)
-
Czas decyzji (S21E13)
-
Nikt nie jest wyspą (S21E14)
-
Bliscy nieznajomi (S21E15)
-
Lustrzane odbicie (S21E16)
-
Mówię ci: wstań (S21E17)
-
Na pierwszy rzut oka (S21E18)
-
Jeśli jutro nas nie będzie (S21E19)
-
Człowiek się zmienia, jego przeszłość nigdy (S21E20)
-
Kolejny sądny dzień (S21E21)
-
Gdzie mieszka przeszłość (S21E22)
-
Anioł (S21E23)
-
Z potrzeby serca (S21E24)
-
Gloria (S21E25)
-
Kwestia wiary (S21E26)
-
Niepokonany (S21E27)
-
Skrzywdzeni przez bliskich (S21E28)
-
Zazdrość (S21E29)
-
Nasze dzieci (S21E30)
Cast
Martyna Kowalik
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
The Pleasure Principle (2019) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Piotr Garlicki
Poland
Best series:
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Elżbieta Panas
Poland
Best series:
Chyłka - Kasacja (2019) (series)
Chyłka - Zaginięcie (2018) (series)
Lekarze (2012) (series)
Magdalena Bochan
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Sara Majsterkiewicz
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Marta Bryła
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Jakub Gąsowski
Best series:
The Teach (2016) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Radosław Chabowski
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
The Pact (2015) (series)
Dominik Szarwacki
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Piotr Jędrzejek
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Aleksander Cherepanov
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Barbara Dąbrowska
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Stefan Knothe
Poland
Best series:
The Green Glove Gang (2022) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Agnieszka Pilaszewska
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The Thaw (2022) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Filip Bobek
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Ultraviolet (2017) (series)
Adrian Zaremba
Poland
Best series:
The Teach (2016) (series)
Family Secrets (2022) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Jakub Kotyński
Poland
Best series:
The King (2020) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Filip Zalega
Best series:
The Liberator (2020) (series)
The Border (2014) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Sylwester Dąbrowski
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Mateusz Feliński
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)