Directed by:
Stanisław LothCinematography:
Jerzy ŁukaszewiczComposer:
Waldemar KazaneckiCast:
Anna Sieniawska, Wojciech Sieniawski, Dariusz Biskupski, Bogusz Bilewski, Jerzy Turek, Teresa Lipowska, Marian Glinka, Tadeusz Pluciński, Maria Klejdysz (more)Episodes(6)
-
Poprawka (E01)
-
Tosiek i Tomka (E02)
-
Szef i inni (E03)
-
Dochodzenie (E04)
-
Oliwa do ognia (E05)
-
Tomek i Tosia (E06)
Cast
Anna Sieniawska
Poland
Best series:
Dziewczyna i chłopak (1977) (series)
Wojciech Sieniawski
Poland
Best series:
Dziewczyna i chłopak (1977) (series)
Dariusz Biskupski
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The Teach (2016) (series)
Dziewczyna i chłopak (1977) (series)
Bogusz Bilewski
Poland
Best series:
Przygody Pana Michała (1969) (series)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
Janosik (1973) (series)
Jerzy Turek
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
The Decalogue (1989) (series)
Janosik (1973) (series)
Teresa Lipowska
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Przygody psa Cywila (1970) (series)
Dziewczyna i chłopak (1977) (series)
Marian Glinka
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Dziewczyna i chłopak (1977) (series)
Tadeusz Pluciński
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
Do przerwy 0:1 (1969) (series)
Maria Klejdysz
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Dziewczyna i chłopak (1977) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Piotr Grabowski
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The King (2020) (series)
Dziewczyna i chłopak (1977) (series)
Anna Milewska
Poland
Best series:
Dziewczyna i chłopak (1977) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Barbara Rachwalska
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Janosik (1973) (series)
Czterej pancerni i pies (1966) (series)
Zygmunt Maciejewski
German Empire
Best series:
Dziewczyna i chłopak (1977) (series)
Juliusz Lubicz-Lisowski
Russian Empire
Best series:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
Janosik (1973) (series)
Dziewczyna i chłopak (1977) (series)
Leonard Andrzejewski
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Przygody Pana Michała (1969) (series)
Archiv des Todes (1980) (series)
Marian Łącz
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Przygody psa Cywila (1970) (series)
Janosik (1973) (series)
Zdzisław Szymański
Russian Empire
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Samochodzik i Templariusze (1971) (series)
Stawka większa niż życie (1968) (series)
Kazimiera Utrata
Poland
Best series:
Anna Karenina (2000) (series)
Dziewczyna i chłopak (1977) (series)
Klan (1997) (series)
Jadwiga Kuryluk
Russian Empire
Best series:
Archiv des Todes (1980) (series)
Dziewczyna i chłopak (1977) (series)
Barbara Soltysik
Poland
Best series:
Do przerwy 0:1 (1969) (series)
Stawka większa niż życie (1968) (series)
Dziewczyna i chłopak (1977) (series)