Reality-TV / Drama
Slovakia,
2015, 40 min
Cast
Igor Šebesta
Best series:
Za sklom (2016) (series)
Škola detektívky (1989) (series)
Susedia (2006) (series)
Heňa Kecerová
Czechoslovakia
Best series:
Hniezdo (2020) (series)
Ako divé husi (2000) (series)
Mafstory (2006) (series)
Dušan Kaprálik
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Naši synovia (1975) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Ivo Gogál
Czechoslovakia
Best series:
Alžbetin dvor (1986) (series)
Volga (2023) (series)
Oběti (1999) (series)
Dagmar Sanitrová
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Štúrovci (1991) (series)
Zuzana Kyzeková
Czechoslovakia
Best series:
Dunaj, k vašim službám (2023) (series)
Kolonáda (2013) (series)
Oteckovia (2018) (series)
Jozef Pantlikáš
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Kriminálka Kraj (2022) (series)
Specialisté (2017) (series)
Daniela Gudabová
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Svätý Max (2022) (series)
The Profesionals (2008) (series)
Natália Kajzerová
Best series:
Za sklom (2016) (series)
Nový život (2020) (series)
Čert nikdy nespí (2016) (series)
Jana Kvantiková
Slovakia
Best series:
The Tattooist of Auschwitz (2024) (series)
Červené pásky (2020) (series)
Maria Theresa (2017) (series)
Daniel Straka
Best series:
Susedské prípady (2015) (series)
Tatiana Poláková
Best series:
Červené pásky (2020) (series)
Susedia (2006) (series)
Rodinné prípady (2012) (series)
Lukáš Frlajs
Czechoslovakia
Best series:
The Tattooist of Auschwitz (2024) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Keby bolo keby (2009) (series)
Peter Kadlečík
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Za sklom (2016) (series)
Mátyás Dráfi
Kingdom of Hungary
Best series:
Tisícročná včela (1983) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Štúrovci (1991) (series)
Jana Pilzová
Best series:
Dunaj, k vašim službám (2023) (series)
Aféry (2010) (series)
V mene zákona (2009) (series)
Zuzana Dančiaková
Czechoslovakia
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Škola detektívky (1989) (series)
Kriminálka Kraj (2022) (series)
Marián Labuda ml.
Czechoslovakia
Filip Štrba
Best series:
Hotel (2018) (series)
Rex (2017) (series)
Rodinné prípady (2012) (series)
Petra Lángová
Czechoslovakia
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Záchranári (2003) (series)
Susedia (2006) (series)