Bylo nás šest
Directed by:
Jiří AdamecCinematography:
Antonín KovácsComposer:
Ladislav ŠtaidlCast:
Monika Žáková, Jan Šťastný, David Matásek, Martin Zounar, Ivana Chýlková, Veronika Gajerová, Naděžda Prchalová-Vicenová, Jaroslav Moučka, Libuše Švormová, Karel Augusta, Dana Hlaváčová (more)Cast
Monika Žáková
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Oktopus (2023) (series)
Jan Šťastný
Czechoslovakia
Best series:
Muž v pozadí (1995) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Labyrint (2015) (series)
David Matásek
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Three Kings (1998) (series)
Martin Zounar
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Zlá krev (1986) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Ivana Chýlková
Czechoslovakia
Best series:
Kancelář Blaník (2014) (series)
Z hříček o královnách (1994) (series)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Veronika Gajerová
Czechoslovakia
Best series:
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Naděžda Prchalová-Vicenová
Czechoslovakia
Best series:
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Pět mrtvých psů (2016) (series)
Jaroslav Moučka
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Taková normální rodinka (1971) (series)
Byli jednou dva písaři (1972) (series)
Libuše Švormová
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
Kukačky (2021) (series)
Karel Augusta
Czechoslovakia
Best series:
Byli jednou dva písaři (1972) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Arabela (1980) (series)
Dana Hlaváčová
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Kamarádi (1969) (series)
Satan's Stratagem (2009) (series)
Jana Hlaváčová
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
Laďka Kozderková
Czechoslovakia
Best series:
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
The Visitors (1983) (series)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (series)
Václav Mareš
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Arabela (1980) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Pavel Zedníček
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Adventures of the Bee Teddies (1984) (series)
Petr Svárovský
Czechoslovakia
Best series:
The Visitors (1983) (series)
Dlouhá míle (1989) (series)
The Ambulance (1984) (series)
Antonín Navrátil
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Miroslava Pleštilová
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (series)
Yvetta Blanarovičová
Czechoslovakia
Best series:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
The Ambulance (1984) (series)
Pražský písničkář (1997) (series)
Kateřina Vinická
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Maigret (1991) (series)
Bylo nás šest (1986) (series)