Poland,
2001, 15 h 41 min
(Length: 22–43 min)
Directed by:
Okil KhamidovCinematography:
Okil KhamidovCast:
Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Kazimierz Ostrowicz, Tadeusz Kwinta, Waldemar Wróblewski, Kamila Calińska, Krzysztof Zych (more)Episodes(34)
-
Pępek świata (S04E01)
-
Kasa chorych (S04E02)
-
Sposób na blondynkę (S04E03)
-
Kamienny krąg (S04E04)
-
Tajemnicza historia (S04E05)
-
Minister wszystkich Polaków (S04E06)
-
Los, bigos i uroda (S04E07)
-
Chatka Wielkiego Władka (S04E08)
-
Druga młodość (S04E09)
-
Kantry kurde (S04E10)
-
Protest szoł (S04E11)
-
Korzenie (S04E12)
-
Świat, który nie może zaginąć (S04E13)
-
Mistrz podrobów (S04E14)
-
Wór świętego Mikołaja (S04E15)
-
Horror Models (S04E16)
-
Polowanie na Szczura (S04E17)
-
Polak potrafi (S04E18)
-
Wolność przez duże W (S04E19)
-
Łzy Wasyla (S04E20)
-
Kara Mustafa (S04E21)
-
W pale się nie mieści (S04E22)
-
Titanic (S04E23)
-
Sto lat (S04E24)
-
Bara bara (S04E25)
-
Czarny lulek (S04E26)
-
Kosmiczna landrynka (S04E27)
-
Słuchacz przysięgły (S04E28)
-
Golaska (S04E29)
-
Witamina „G" (S04E30)
Cast
Maciej Sosnowski
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Halina Wyrodek
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Barbara Pielka
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Ewa Sidorczyk
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Iwona Kozub
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Jadwiga Kukulska
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Beata Bilska
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Zuzanna Helska
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Andrzej Buszewicz
Poland
Best series:
Janosik (1973) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Leonard Szewczuk
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Michał Fajbusiewicz
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Rafał Jędrzejczyk
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
The Green Glove Gang (2022) (series)
Stanisław Sparażyński
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Jacek Jaskuła
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Bohdan Łazuka
Poland
Best series:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Marcel Szytenchelm
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Grzegorz Jednaki
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Maciej Zabielski
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Konrad Kujawski
Poland
Best series:
High Water (2022) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Paweł Norek
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)