Directed by:
Vlasta JanečkováCinematography:
Petr PešekComposer:
Petr UlrychCast:
Monika Flajšingerová, Eva Henychová, Ivana Hušková, Jan Apolenář, Carmen Mayerová, Petr Kostka, Dana Syslová, Blažena Holišová, Marcela Peňázová, Míla Myslíková, Mirko Musil, Jaroslav Kuneš (more)Episodes(9)
-
Kluci to mají lepší (E01)
-
Jarka má starosti (E02)
-
Bajo trio (E03)
-
Na výletě (E04)
-
Zloděj (E05)
-
Falešná basistka (E06)
-
Rendin velký den (E07)
-
Co s Broňou (E08)
-
Svatba (E09)
Cast
Václav Vydra nejml.
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Zdeněk Řehoř
Czechoslovakia
Best series:
Fairy-tale at Krkonose Mountains (1974) (series)
Zahrada (1974) (series)
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Ondřej Mikulášek
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
My holky z městečka (1985) (series)
Hříšní lidé města brněnského (1999) (series)
Libuše Havelková
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Byli jednou dva písaři (1972) (series)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
Josef Karlík
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Arabela (1980) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Drahomíra Hofmanová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Největší z Pierotů (1990) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Lucie Žulová
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Úsměvy světa (1969) (series)
Klec plná opic (1971) (series)
Pavel Kunert
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Bakaláři (1972) (series)
My holky z městečka (1985) (series)
Bořivoj Navrátil
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Milan Stehlík
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Zlá krev (1986) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Eva Hradilová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Bakaláři (1972) (series)
My holky z městečka (1985) (series)
Jan Stejskal
Best series:
My holky z městečka (1985) (series)
Irena Konvalinová
Czechoslovakia
Best series:
Útěk do Budína (2003) (series)
My holky z městečka (1985) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Vít Pešina
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (series)
F. L. Věk (1970) (series)
Vilma Cibulková
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Dubbing Street (2018) (series)
Antonín Jedlička
Czechoslovakia
Best series:
Little Mole (1957) (series)
Arabela (1980) (series)
Příběhy cvrčka a štěňátka (1978) (series)
Ladislav Trojan
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Z hříček o královnách (1994) (series)
Jiří Schwarz
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Miloslav Homola
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Arabela (1980) (series)
Zlá krev (1986) (series)
Maxmilián Hornyš
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
My holky z městečka (1985) (series)