Directed by:
Jaroslav DudekScreenplay:
Jaroslav DietlCinematography:
Jindřich NovotnýComposer:
Zdeněk MaratCast:
Jan Hartl, Vladimír Menšík, Jaromír Hanzlík, Jan Hrušínský, Jiří Samek, Petr Skarke, Josef Patočka, Vlastimil Hašek, Jaroslav Moučka, Lenka Kořínková (more)Episodes(7)
-
Rostlino - lékař (E01)
-
Černá jízda (E02)
-
Hektary (E03)
-
Svačina (E04)
-
Když nastaly deště (E05)
-
Svah (E06)
-
Dožínky (E07)
Cast
Darja Hajská
Austria-Hungary
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Byli jednou dva písaři (1972) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Robert Vrchota
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Jan Faltýnek
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Povídky malostranské (1984) (series)
Zora Jiráková
Czechoslovakia
Best series:
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Plechová kavalerie (1979) (series)
Dáša Neblechová
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (series)
Povídky malostranské (1984) (series)
Jiří Bruder
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Byli jednou dva písaři (1972) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Jan Skopeček
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Zuzana Šavrdová
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Lékárníkových holka (1996) (series)
My všichni školou povinní (1984) (series)
Dana Bartůňková
Czechoslovakia
Best series:
The Visitors (1983) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Co teď a co potom? (1991) (series)
Luděk Nešleha
Czechoslovakia
Best series:
Muž v pozadí (1995) (series)
Arabela (1980) (series)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Zdeněk Braunschläger
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Rozsudek (1970) (series)
Oldřich Janovský
Czechoslovakia
Best series:
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Zlá krev (1986) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Libuše Štědrá
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Tři cesty k domovu (1983) (series)
Vlasta Jelínková
Austria-Hungary
Best series:
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Kamarádi (1969) (series)
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Vladimír Krška
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
František Desset
Slovak state
Best series:
Naši synovia (1975) (series)
Der Ochsenkrieg (1987) (series)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (series)
Táňa Hrivnáková
Czechoslovakia
Best series:
Nepokojná láska (1975) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Rozprávky pätnástich sestier (1982) (series)
Oľga Šalagová
Slovak state
Best series:
Frankenstein's Aunt (1987) (series)
Parížski mohykáni (1971) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Naďa Hejná
Austria-Hungary
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Život bez konca (1982) (series)
Straty a nálezy (1974) (series)
Ondriš Jariabek
Austria-Hungary
Best series:
Nepokojná láska (1975) (series)
Der Ochsenkrieg (1987) (series)
Nech žije deduško (1978) (series)