Cast
Lucie Benešová
Czechoslovakia
Best series:
Nadměrné maličkosti (2004) (series)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (series)
Horákovi (2006) (series)
Martin Myšička
Czechoslovakia
Best series:
The Sleepers (2019) (series)
The Fourth Star (2014) (series)
Cosmic (2016) (series)
Juraj Deák
Czechoslovakia
Best series:
Největší z Pierotů (1990) (series)
Arrowsmith (1997) (series)
Coffee & Cigarette (2017) (series)
Nikola Navrátil
Best series:
Missing (2012) (series)
Ach, ty vraždy! (2010) (series)
Ulice (2005) (series)
Lenka Hornová
Czechoslovakia
Best series:
Černé vdovy (2019) (series)
Redakce (2004) (series)
Ulice (2005) (series)
Miluše Bittnerová
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Private Traps (2008) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Jana Altmannová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
There Were Five of Us (1994) (series)
World under Head (2017) (series)
Zdeněk Hess
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Arabela (1980) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Stanislava Jachnická
Czechoslovakia
Best series:
Chlap (2022) (series)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (series)
Private Traps (2008) (series)
Jindřich Khain
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Největší z Pierotů (1990) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Dušan Jamrich
Czechoslovakia
Best series:
Alžbetin dvor (1986) (series)
Život bez konca (1982) (series)
Parížski mohykáni (1971) (series)
Pavel Soukup
Czechoslovakia
Best series:
Černí andělé (2001) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Bakaláři 1997 (1997) (series)
Zdeněk Černín
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Sleepers (2019) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Eva Elsnerová
Czechoslovakia
Best series:
Rats (2020) (series)
Místo zločinu Ostrava (2020) (series)
Specialisté (2017) (series)
Milan Riehs
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Nikola Říhová
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Proč bychom se netopili (2009) (series)
Ulice (2005) (series)
Stanislav Lehký
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Anna Bazgerová
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Suspicion (2022) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Marie Málková
Czechoslovakia
Best series:
Labyrint (2015) (series)
Private Traps (2008) (series)
Comeback (2008) (series)
Kristina Pavelková
Czechoslovakia
Best series:
Ohnivý kuře (2016) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Slunečná (2020) (series)