Cast
Bronislav Križan
Slovak state
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Naši synovia (1975) (series)
V tieni vlkov (1971) (series)
Judita Vargová
Czechoslovakia
Best series:
Nepokojná láska (1975) (series)
Život bez konca (1982) (series)
Nech žije deduško (1978) (series)
Vladimír Kostovič
Czechoslovakia
Best series:
Tisícročná včela (1983) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Naši synovia (1975) (series)
Anton Korenči
Czechoslovakia
Best series:
Alžbetin dvor (1986) (series)
V tieni vlkov (1971) (series)
Parížski mohykáni (1971) (series)
Viera Hladká
Best series:
Parížski mohykáni (1971) (series)
Domov (1985) (series)
Príbehy z lepšej spoločnosti (1969) (series)
Táňa Hrivnáková
Czechoslovakia
Best series:
Nepokojná láska (1975) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Rozprávky pätnástich sestier (1982) (series)
Nataša Gräffingerová-Kulíšková
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Jedenáste prikázanie (1977) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Rudolf Velický
Austria-Hungary
Best series:
Útek zo zlatej krajiny (1977) (series)
Na baňu klopajú (1981) (series)
Zrkadlo občana Pokorného (1967) (series)
Július Vašek
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Alžbetin dvor (1986) (series)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (series)
Štefan Kvietik
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Tisícročná včela (1983) (series)
Alžbetin dvor (1986) (series)
Elena Petrovická
Slovak state
Best series:
Frankenstein's Aunt (1987) (series)
Rozprávky pätnástich sestier (1982) (series)
Chlap v dome (1986) (series)
Ivo Gogál
Czechoslovakia
Best series:
Alžbetin dvor (1986) (series)
Volga (2023) (series)
Oběti (1999) (series)
Ľubomíra Krkošková
Czechoslovakia
Best series:
Rozprávky pätnástich sestier (1982) (series)
Rodinné prípady (2012) (series)
Štefan Mišovic
Czechoslovakia
Best series:
Tisícročná včela (1983) (series)
Naši synovia (1975) (series)
Alžbetin dvor (1986) (series)
Maroš Kramár
Czechoslovakia
Best series:
The Line (2017) (series)
Alžbetin dvor (1986) (series)
Život bez konca (1982) (series)
Tibor Bogdan
Czechoslovakia
Best series:
Naši synovia (1975) (series)
Alžbetin dvor (1986) (series)
Vivat Beňovský (1975) (series)
Ivan Romančík st.
Czechoslovakia
Best series:
Život bez konca (1982) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Dnes večer hrám ja (1988) (series)
Ján Kroner ml.
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Domov (1985) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Dáša Rúfusová-Mojžišová
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Rozprávky pätnástich sestier (1982) (series)
Okná dokorán (1986) (series)
Jozef Dóczy
Czechoslovakia
Best series:
Nepokojná láska (1975) (series)
Der Ochsenkrieg (1987) (series)
V tieni vlkov (1971) (series)