Cast
Ján Bzdúch
Czechoslovakia
Best series:
Útek zo zlatej krajiny (1977) (series)
Zaprášené histórie Ema Bohúňa (1970) (series)
Povstalecká história (1984) (series)
Helena Húsková
Slovak state
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Bambuľkine dobrodružstvá (1982) (series)
Za mestskými múrmi (1998) (series)
Andrej Hryc
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Tisícročná včela (1983) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Ivan Vojtek
Czechoslovakia
Best series:
Labyrint (2015) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Maria Theresa (2017) (series)
Vladimír Jedľovský
Czechoslovakia
Best series:
Naši synovia (1975) (series)
Secret Lives (2014) (series)
Alžbetin dvor (1986) (series)
Anna Maľová
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Nepokojná láska (1975) (series)
Ako som prežil (2009) (series)
Andrej Mojžiš
Czechoslovakia
Best series:
Nepokojná láska (1975) (series)
V tieni vlkov (1971) (series)
Jedenáste prikázanie (1977) (series)
Anna Javorková
Czechoslovakia
Best series:
Tisícročná včela (1983) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Nepokojná láska (1975) (series)
Emília Došeková
Czechoslovakia
Best series:
Nepokojná láska (1975) (series)
Secret Lives (2014) (series)
Jedenáste prikázanie (1977) (series)
Roland Samek
Best series:
Sršne v úli (1985) (series)
Rozprávky pätnástich sestier (1982) (series)
Chlap v dome (1986) (series)
Zuzana Kocúriková
Czechoslovakia
Best series:
A. C. Dupin zasahuje (1970) (series)
Zaprášené histórie Ema Bohúňa (1970) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Teodor Piovarči
Czechoslovakia
Best series:
Tisícročná včela (1983) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Nepokojná láska (1975) (series)
Alfréd Swan
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Jedenáste prikázanie (1977) (series)
Alojz Kramár
Austria-Hungary
Best series:
Život bez konca (1982) (series)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (series)
Na baňu klopajú (1981) (series)
Leopold Haverl
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Vladimír Durdík ml.
Czechoslovakia
Best series:
Útek zo zlatej krajiny (1977) (series)
Nech žije deduško (1978) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Peter Rúfus
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Za mestskými múrmi (1998) (series)
Lotár Radványi
Czechoslovakia
Best series:
Tisícročná včela (1983) (series)
Naši synovia (1975) (series)
Parížski mohykáni (1971) (series)
Deana Horváthová-Jakubisková
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Povstalecká história (1984) (series)
Bakalári (1974) (series)
Marek Ťapák
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Alžbetin dvor (1986) (series)
Czech Century (2013) (series)