Episodes(86)
-
Tu hezčí, prosím (S01E01)
-
Zamilovaní nemají hlad (S01E02)
-
Obejmi mě, prosím (S01E03)
-
Je do mě blázen (S01E04)
-
Doktor má být ženatý (S01E05)
-
Nejsem tady šťastná (S01E06)
-
Zakázaná láska (S01E07)
-
Neřeš a žij (S01E08)
-
Jednou je dost (S01E09)
-
Potřebuji vás (S01E10)
-
Nechci vás ztratit (S01E11)
-
Manželství je kompromis (S01E12)
-
Všechno je pryč (S01E13)
-
Jsem na to sám (S01E14)
-
Miluji tě, Kamilo (S01E15)
-
Dej mi čas (S01E16)
-
Pořádně si zakřičte (S01E17)
-
Mám o tebe strach (S01E18)
-
Krásné ženy mají krásný život (S01E19)
-
U mě jsi doma (S01E20)
-
Chlap k nakousnutí (S01E21)
-
Víš, že máš mě (S01E22)
-
Nemusíme tu být (S01E23)
-
Nech nás žít (S01E24)
-
Život není jen sex (S01E25)
-
Nejsem hračka (S01E26)
-
Budu tě jistit (S01E27)
-
Vrať se ke mně (S01E28)
-
Modré z nebe (S01E29)
-
Nikdy se nerozvedeš (S01E30)
Cast
Zdeněk Pecháček
Czechoslovakia
Best series:
Česká soda (1993) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Fury (2016) (series)
Věra Kubánková
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Perly (1978) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Martin Učík
Czechoslovakia
Best series:
Czech Century (2013) (series)
Chlap (2022) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Hana Čížková
Czechoslovakia
Best series:
Arabela (1980) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Hamster in a Nightshirt (1987) (series)
Michaela Dolinová
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Pražský písničkář (1997) (series)
Chlapci a chlapi (1988) (series)
Daniel Rous
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Hana Czivišová-Hessová
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Maigret (1991) (series)
Život na zámku (1995) (series)
Miriam Kantorková
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Bronzová spirála (1988) (series)
Stanislava Jachnická
Czechoslovakia
Best series:
Chlap (2022) (series)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (series)
Private Traps (2008) (series)
Josef Pejchal
Czechoslovakia
Best series:
Cirkus Bukowsky (2013) (series)
Oběti (1999) (series)
Oktopus (2023) (series)
Radana Herrmannová
Best series:
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Dáša Kouřilová
Czechoslovakia
Best series:
The Line (2017) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Jitka Čvančarová
Czechoslovakia
Best series:
MOST! (2019) (series)
Kukačky (2021) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Lukáš Jůza
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
World under Head (2017) (series)
Chlap (2022) (series)
Zuzana Ďurdinová
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Dnes večer hrám ja (1988) (series)
Odznak Vysočina (2022) (series)
Zita Morávková
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Suspicion (2022) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Daniel Svoboda
Czechoslovakia
Best series:
Kukačky (2021) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
World under Head (2017) (series)
Svatopluk Schuller
Czechoslovakia
Best series:
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Private Traps (2008) (series)
Kamila Špráchalová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Debora Štolbová
Best series:
Rédl (2018) (series)
The Vanishing (2017) (series)
Náměstíčko (2004) (series)