Episodes(86)
-
Sejdeme se na sále (S01E31)
-
Láska je závislost (S01E32)
-
Vstupenka do ráje (S01E33)
-
Nech mě žít (S01E34)
-
Co je s Kamilou? (S01E35)
-
Štěstí má dlouhé nohy (S01E36)
-
Kurzy líbání (S01E37)
-
Gentleman ví, kdy přestat (S01E38)
-
Talent na život (S01E39)
-
Nechceš mi něco říct? (S01E40)
-
Jiná dimenze (S01E41)
-
Holčičí tajemství (S01E42)
-
Cirkus na kolečkách (S01E43)
-
Já chci domů (S01E44)
-
Vymodlené dítě (S01E45)
-
Klidně si sáhněte (S01E46)
-
Nemám domov (S01E47)
-
Manželky se nevyhazují (S01E48)
-
Muže si musíme hýčkat (S01E49)
-
Potřebuji doktora! (S01E50)
-
Za vším hledej chlapa (S01E51)
-
Žena nebo židle (S01E52)
-
Vztah je dřina (S01E53)
-
Chodíte mi za ženou (S01E54)
-
Zázraky se nedějí (S01E55)
-
Neutečeš mi? (S01E56)
-
Léčba Gottem (S01E57)
-
Bacha na pohádky! (S01E58)
-
Milování omylem (S01E59)
-
Úlet není nevěra? (S01E60)
Cast
Jiří Langmajer
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Jan Novotný
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Miluše Šplechtová
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Tisícročná včela (1983) (series)
Milada Janderová-Kratochvílová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Straty a nálezy (1974) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Eva Čížkovská
Czechoslovakia
Best series:
Největší z Pierotů (1990) (series)
Semestr (2016) (series)
Hospoda (1996) (series)
Alena Štréblová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Genius (2017) (series)
The Defender (2021) (series)
Igor Chmela
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Suspicion (2022) (series)
World under Head (2017) (series)
Jana Janěková ml.
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Rabies (2018) (series)
Morning Glow (2022) (series)
Simona Postlerová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Labyrint (2015) (series)
Zuzana Skalická
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Zlá krev (1986) (series)
Michal Slaný
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Lenka Vychodilová
Czechoslovakia
Best series:
Fireside Stories (1994) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Zlatá labuť (2023) (series)
Simona Prasková
Czechoslovakia
Best series:
Czech Century (2013) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Peter Varga
Czechoslovakia
Best series:
Lost Gate (2012) (series)
Labyrint (2015) (series)
Czech Century (2013) (series)
Vojtěch Štěpánek
Czechoslovakia
Best series:
Three Kings (1998) (series)
Bubu a Filip (1996) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Václav Rašilov
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Večery Analogonu (2002) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Daniela Krhutová
Czechoslovakia
Best series:
Children of Dune (2003) (series)
Hraběnky (2007) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Pavlína Mourková
Czechoslovakia
Best series:
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
The Fury (2016) (series)
Hana Šedová
Best series:
Trapasy (2007) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Nikola Votočková
Czechoslovakia
Best series:
Oběti (1999) (series)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (series)
Kriminálka Anděl (2008) (series)