Episodes(86)
-
Sejdeme se na sále (S01E31)
-
Láska je závislost (S01E32)
-
Vstupenka do ráje (S01E33)
-
Nech mě žít (S01E34)
-
Co je s Kamilou? (S01E35)
-
Štěstí má dlouhé nohy (S01E36)
-
Kurzy líbání (S01E37)
-
Gentleman ví, kdy přestat (S01E38)
-
Talent na život (S01E39)
-
Nechceš mi něco říct? (S01E40)
-
Jiná dimenze (S01E41)
-
Holčičí tajemství (S01E42)
-
Cirkus na kolečkách (S01E43)
-
Já chci domů (S01E44)
-
Vymodlené dítě (S01E45)
-
Klidně si sáhněte (S01E46)
-
Nemám domov (S01E47)
-
Manželky se nevyhazují (S01E48)
-
Muže si musíme hýčkat (S01E49)
-
Potřebuji doktora! (S01E50)
-
Za vším hledej chlapa (S01E51)
-
Žena nebo židle (S01E52)
-
Vztah je dřina (S01E53)
-
Chodíte mi za ženou (S01E54)
-
Zázraky se nedějí (S01E55)
-
Neutečeš mi? (S01E56)
-
Léčba Gottem (S01E57)
-
Bacha na pohádky! (S01E58)
-
Milování omylem (S01E59)
-
Úlet není nevěra? (S01E60)
Cast
Linda Rybová
Czechoslovakia
Best series:
Božena (2021) (series)
Maigret (1991) (series)
Národní házená (2022) (series)
Roman Zach
Czechoslovakia
Best series:
World under Head (2017) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Daniela Šinkorová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
O ztracené lásce (2002) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
David Prachař
Czechoslovakia
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Lost Gate (2012) (series)
Oliver Cox
Czechoslovakia
Best series:
Zdivočelá země (1997) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Josef a Ly (2004) (series)
Ladislav Potměšil
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Dana Syslová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Petr Rychlý
Czechoslovakia
Best series:
sKORO NA mizině (2020) (series)
Annie and Joe (2017) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Barbora Šťastná
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Cpt. Exner (2017) (series)
Stopy života (2013) (series)
Ivana Jirešová
Czechoslovakia
Best series:
O mě se neboj (2022) (series)
Přízraky mezi námi (2000) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Miroslava Pleštilová
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (series)
Dana Špilauer Verzichová
Czechoslovakia
Best series:
Ranč U Zelené sedmy (1998) (series)
Proč bychom se netopili (2009) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Veronika Arichteva
Czechoslovakia
Best series:
Justice (2017) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Hop nebo trop (2004) (series)
Magdalena Zimová
Czechoslovakia
Best series:
World under Head (2017) (series)
Czech Century (2013) (series)
Dubbing Street (2018) (series)
Ondřej Volejník
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
The Cottage on the Hilltop (2006) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Vanda Károlyi
Czechoslovakia
Best series:
Innocent Lies (2013) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Private Traps (2008) (series)
Viktorie Čermáková
Czechoslovakia
Carmen Mayerová
German Empire
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Ivana Andrlová
Czechoslovakia
Best series:
Arabela (1980) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
The Flying Cestmír (1983) (series)
Ivana Wojtylová
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Pizza Boy (2015) (series)