Episodes(72)
-
Ve dvou (S02E31)
-
Texasky z Texasu (S02E32)
-
Zítra bude peklo (S02E33)
-
Ordinace v zoologické zahradě (S02E34)
-
Chci dítě! (S02E35)
-
Alergie na manžela (S02E36)
-
Nezhasínej! (S02E37)
-
Hvězdy jsou vysoko (S02E38)
-
Divočina (S02E39)
-
Zdá se mi o tobě (S02E40)
-
Nic si neužiju! (S02E41)
-
Líbáním to začíná (S02E42)
-
Vím, co chci (S02E43)
-
Zůstáváme na ocet (S02E44)
-
Bouřky (S02E45)
-
Manželky a milenky (S02E46)
-
Šuškanda (S02E47)
-
Kdykoli cokoli (S02E48)
-
Životabudič (S02E49)
-
Porod není divadlo (S02E50)
-
Nelíbat! (S02E51)
-
Vabank (S02E52)
-
Jde o život (S02E53)
-
Smuteční piknik (S02E54)
-
Neuleť mi (S02E55)
-
Ředitelské tango (S02E56)
-
Ta druhá (S02E57)
-
Na dně (S02E58)
-
Sladká tečka (S02E59)
-
Bouchne to! (S02E60)
Cast
Oliver Cox
Czechoslovakia
Best series:
Zdivočelá země (1997) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Josef a Ly (2004) (series)
Michaela Dolinová
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Pražský písničkář (1997) (series)
Chlapci a chlapi (1988) (series)
Miriam Kantorková
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Bronzová spirála (1988) (series)
Pavlína Mourková
Czechoslovakia
Best series:
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
The Fury (2016) (series)
Veronika Arichteva
Czechoslovakia
Best series:
Justice (2017) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Hop nebo trop (2004) (series)
Lucie Tallerová
Best series:
Špačkovi v síti času (2013) (series)
Poste restante (2009) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Ivan Tříska
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Případy detektivní kanceláře Ostrozrak (2000) (series)
To jsem z toho jelen (2000) (series)
Josef Pejchal
Czechoslovakia
Best series:
Cirkus Bukowsky (2013) (series)
Oběti (1999) (series)
Oktopus (2023) (series)
Lucie Chlumská
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Strážce duší (2005) (series)
Michal Holán
Czechoslovakia
Best series:
Oběti (1999) (series)
Nadměrné maličkosti (2004) (series)
Štafl (2018) (series)
Zdeněk Maryška
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Three Kings (1998) (series)
Petra Nakládalová
Czechoslovakia
Best series:
Kukačky (2021) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Kriminálka Anděl (2008) (series)
Pavel Nový
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Dana Syslová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Lucie Vačkářová
Czechoslovakia
Best series:
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (series)
Pražský písničkář (1997) (series)
Hříchy pro diváky detektivek (1995) (series)
Jan Novotný
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Simona Postlerová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Labyrint (2015) (series)
Aleš Procházka
Czechoslovakia
Best series:
Czech Century (2013) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Duch (2022) (series)
Zuzana Skalická
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Zlá krev (1986) (series)
Ivan Jiřík
Czechoslovakia
Best series:
Největší z Pierotů (1990) (series)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (series)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (series)