Cinematography:
Petr HlavatýCast:
Daniela Šinkorová, Petr Rychlý, Sandra Nováková, Josef Pejchal, Magdalena Zimová, Zlata Adamovská, David Suchařípa, Jiří Štěpnička, Kristýna Kociánová, Michal Holán, Lenka Ouhrabková (more)Episodes(81)
-
Mezi námi třemi (S03E31)
-
Rozinka (S03E32)
-
Druhý pokus (S03E33)
-
Přijeď, čekám, miluji tě (S03E34)
-
Hvězdičko! (S03E35)
-
Končím (S03E36)
-
Všechno přebolí (S03E37)
-
Muž mýho života (S03E38)
-
Srdeční záležitost (S03E39)
-
To není fér (S03E40)
-
Budu tě nosit na rukou (S03E41)
-
Znamenáš pro mě moc (S03E42)
-
Dítě na zkoušku (S03E43)
-
Doktore! Kde jsi? (S03E44)
-
Jste ženatý? (S03E45)
-
Nic se nestalo (S03E46)
-
Potíže doma (S03E47)
-
Co když se to nezahojí? (S03E48)
-
Generální úklid (S03E49)
-
Silnější než magnet (S03E50)
-
Bez Elvíry neodejdu (S03E51)
-
Chceš udělit lekci? (S03E52)
-
Nemůžu bez tebe být (S03E53)
-
Přímo na solar (S03E54)
-
Zvládneme i horší věci! (S03E55)
-
Přijeď rychle (S03E56)
-
Zahradník má potíže (S03E57)
-
Nevyznám se v tobě (S03E58)
-
Blondýna na sále (S03E59)
-
Ženatí nesmějí na kafe? (S03E60)
Cast
Ladislav Ondřej
Czechoslovakia
Best series:
Hop nebo trop (2004) (series)
Nadměrné maličkosti (2004) (series)
Kriminálka Anděl (2008) (series)
Barbora Šťastná
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Cpt. Exner (2017) (series)
Stopy života (2013) (series)
Alexej Pyško
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Fury (2016) (series)
Volga (2023) (series)
Ondřej Sokol
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Rédl (2018) (series)
Útěk do Budína (2003) (series)
Richard Trsťan
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Stíny v mlze (2022) (series)
Marcel Vašinka
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Anna Polívková
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Defender (2021) (series)
Head over Heels (2014) (series)
Jitka Čvančarová
Czechoslovakia
Best series:
MOST! (2019) (series)
Kukačky (2021) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Miriam Kantorková
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Bronzová spirála (1988) (series)
Martin Zdráhala
Best series:
To nevymyslíš! (2005) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Veronika Nouzová
Czechoslovakia
Best series:
Setkání s hvězdou (2011) (series)
4teens (2011) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Ondřej Volejník
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
The Cottage on the Hilltop (2006) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Jana Polášková
Czechoslovakia
Best series:
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Private Traps (2008) (series)
Jolana Smyčková
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Jan Skopeček
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Ivana Jirešová
Czechoslovakia
Best series:
O mě se neboj (2022) (series)
Přízraky mezi námi (2000) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Michaela Dolinová
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Pražský písničkář (1997) (series)
Chlapci a chlapi (1988) (series)
Igor Chmela
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Suspicion (2022) (series)
World under Head (2017) (series)
Hana Gregorová
Czechoslovakia
Best series:
Tisícročná včela (1983) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Line (2017) (series)
Monika Kobrová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Největší z Pierotů (1990) (series)
Konec velkých prázdnin (1996) (series)