Cinematography:
Petr HlavatýCast:
Daniela Šinkorová, Petr Rychlý, Sandra Nováková, Josef Pejchal, Magdalena Zimová, Zlata Adamovská, David Suchařípa, Jiří Štěpnička, Kristýna Kociánová, Michal Holán, Lenka Ouhrabková (more)Episodes(81)
-
Mezi námi třemi (S03E31)
-
Rozinka (S03E32)
-
Druhý pokus (S03E33)
-
Přijeď, čekám, miluji tě (S03E34)
-
Hvězdičko! (S03E35)
-
Končím (S03E36)
-
Všechno přebolí (S03E37)
-
Muž mýho života (S03E38)
-
Srdeční záležitost (S03E39)
-
To není fér (S03E40)
-
Budu tě nosit na rukou (S03E41)
-
Znamenáš pro mě moc (S03E42)
-
Dítě na zkoušku (S03E43)
-
Doktore! Kde jsi? (S03E44)
-
Jste ženatý? (S03E45)
-
Nic se nestalo (S03E46)
-
Potíže doma (S03E47)
-
Co když se to nezahojí? (S03E48)
-
Generální úklid (S03E49)
-
Silnější než magnet (S03E50)
-
Bez Elvíry neodejdu (S03E51)
-
Chceš udělit lekci? (S03E52)
-
Nemůžu bez tebe být (S03E53)
-
Přímo na solar (S03E54)
-
Zvládneme i horší věci! (S03E55)
-
Přijeď rychle (S03E56)
-
Zahradník má potíže (S03E57)
-
Nevyznám se v tobě (S03E58)
-
Blondýna na sále (S03E59)
-
Ženatí nesmějí na kafe? (S03E60)
Cast
Zorita Azrak
Best series:
I, Mattoni (2016) (series)
Černá sanitka (2008) (series)
Redakce (2004) (series)
Martin Holec
Czech Republic
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Trapasy (2007) (series)
Ulice (2005) (series)
Veronika Janků
Czechoslovakia
Best series:
Stairway to Power (2023) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Vendula Křížová
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (series)
Roman Nevěčný
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Tomáš Polák
Czech Republic
Best series:
4teens (2011) (series)
Všechny moje lásky (2015) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Zuzana Skalická
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Zlá krev (1986) (series)
Jarmil Škvrna
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Okresní přebor (2010) (series)
Vyšehrad (2016) (series)
Vlastimil Zavřel
Czechoslovakia
Best series:
Česká soda (1993) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Arabela (1980) (series)
Jarmila Vychodilová
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Totems (2022) (series)
Sever (2019) (series)
Jan Vlasák
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
The Sleepers (2019) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
World under Head (2017) (series)
Michael Beran
Czechoslovakia
Best series:
Labyrint (2015) (series)
Setkání s hvězdou (2011) (series)
Místo nahoře (2004) (series)
Leoš Juráček
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
#martyisdead (2019) (series)
The Sleepers (2019) (series)
Richard Maška
Best series:
Redakce (2004) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Doktoři z Počátků (2013) (series)
Marie Štěchová
Czechoslovakia
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Milada Vaňkátová
Czechoslovakia
Best series:
Dobrá čtvrť (2005) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Zdena Herfortová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Labyrint (2015) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Jana Hermachová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Lékárníkových holka (1996) (series)
Třetí patro (1985) (series)
Ententýky (2012) (series)
Drahomíra Kočová
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Hříšní lidé města brněnského (1999) (series)
Martin Maxa
Czechoslovakia