Cinematography:
Petr HlavatýCast:
Daniela Šinkorová, Petr Rychlý, Sandra Nováková, Josef Pejchal, Magdalena Zimová, Zlata Adamovská, David Suchařípa, Jiří Štěpnička, Kristýna Kociánová, Michal Holán, Lenka Ouhrabková (more)Episodes(81)
-
Milostné dusno (S03E01)
-
Vzhůru na Tahiti! (S03E02)
-
Manžel nechce milence (S03E03)
-
Potřebuješ zachránit? (S03E04)
-
Sen o blondýně (S03E05)
-
Štěstí je dřina (S03E06)
-
Krásná barmanka (S03E07)
-
Potřebuju antikoncepci (S03E08)
-
Budeš nám mávat? (S03E09)
-
Před lidmi mě nelíbej (S03E10)
-
Co je s tátou? (S03E11)
-
Mázlové se nevzdávají (S03E12)
-
Hurá do života! (S03E13)
-
Chřipka Jiřina (S03E14)
-
Šéf je šéf (S03E15)
-
Zhasni! (S03E16)
-
To bude trhák! (S03E17)
-
Kdo nařídí budík? (S03E18)
-
Co jste řekl doma? (S03E19)
-
Chci být sám (S03E20)
-
Chyťte kocoura! (S03E21)
-
Slyšíš mě? (S03E22)
-
Bude to mela! (S03E23)
-
Smích léčí (S03E24)
-
Vrať se! (S03E25)
-
Blízko smrti (S03E26)
-
Úředně tvá (S03E27)
-
Buď já nebo on (S03E28)
-
Buď tady hodná (S03E29)
-
Jako špiónka (S03E30)
Cast
Petr Vaněk
Czechoslovakia
Best series:
Sense of Tumour (2024) (series)
Maria Theresa (2017) (series)
Táta v nesnázích (2023) (series)
Eliška Nezvalová
Czechoslovakia
Best series:
Dubbing Street (2018) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Duch (2022) (series)
Monika Schullerová
Czechoslovakia
Best series:
Na lavici obžalovaných justice (1998) (series)
Chlapci a chlapi (1988) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Lubomíra Sonková
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Jan Konečný
Czechoslovakia
Best series:
Zdivočelá země (1997) (series)
The Zodiac Murders (2015) (series)
Černá sanitka (2008) (series)
Markéta Plánková
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
The Manor House (2014) (series)
Ondřej Pšenička
Czechoslovakia
Best series:
Charité (2017) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Špačkovi v síti času (2013) (series)
Miroslav Babuský
Czechoslovakia
Best series:
MOST! (2019) (series)
The Fury (2016) (series)
Czech Century (2013) (series)
Miroslav Kudela
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Czech Century (2013) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Zdeněk Vesecký
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Zdenka Procházková
Czechoslovakia
Best series:
Arabela (1980) (series)
The Visitors (1983) (series)
Rabies (2018) (series)
Barbora Dipoldová
Best series:
Stairway to Power (2023) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (series)
Jana Frouzová
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Barbora Balková
Czechoslovakia
Best series:
Ach, ty vraždy! (2010) (series)
Inspektor Max (2018) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Milan Peroutka ml.
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Single Lady (2017) (series)
Horákovi (2006) (series)
Petr Drozda
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Arabela (1980) (series)
The Visitors (1983) (series)
Magdaléna Gracerová-Chrzová
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Three Kings (1998) (series)
Rabies (2018) (series)
Miloslav Maršálek
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
World under Head (2017) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Svatopluk Schuller
Czechoslovakia
Best series:
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Private Traps (2008) (series)
Radovan Snítil
Czechoslovakia
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)