Screenplay:
Ivo Pelant, Eva Pelantová, Barbara Bulvová, Leoš Karaks, Jan Coufal, Hana Cielová (more)Cast:
Bára Munzarová, Jan Šťastný, Milan Bahúl, Petr Rychlý, Jiří Langmajer, Zlata Adamovská, Petr Štěpánek, Adéla Gondíková, Markéta Plánková, Monika Zoubková, Martin Písařík, Martin Trnavský (more)Episodes(79)
-
Boj o dech (S04E31)
-
Nejhezčí den (S04E32)
-
Manžel se vrátil (S04E33)
-
Nevolejte tátovi (S04E34)
-
Minové pole (S04E35)
-
S ní nikdy! (S04E36)
-
Trest ze studny (S04E37)
-
Posila (S04E38)
-
Tak rychle? (S04E39)
-
Pokoj č. 3 (S04E40)
-
Krásná pohádka (S04E41)
-
Bolí to (S04E42)
-
Odpusť mi (S04E43)
-
Není to peklo (S04E44)
-
Mayday (S04E45)
-
Nemám nikoho jinýho (S04E46)
-
Berte mě vážně (S04E47)
-
Spolu to nevzdáme (S04E48)
-
Beznadějný případ (S04E49)
-
Každý občas zabloudí (S04E50)
-
Plaváček (S04E51)
-
Takže zrada? (S04E52)
-
Šašky taky bolí srdce (S04E53)
-
Vlastního bratra! (S04E54)
-
Na to musí chlap přijít sám (S04E55)
-
Kvůli tobě (S04E56)
-
To se nedá odmítnout (S04E57)
-
Všichni tu na tebe čekáme (S04E58)
-
Budeme zas rodina (S04E59)
-
Peklo nebo ráj, ale napořád (S04E60)
Cast
Romana Sittová
Czechoslovakia
Best series:
Saturnin (1994) (series)
Czech Century (2013) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Kateřina Smržová
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Kriminálka Anděl (2008) (series)
Všechny moje lásky (2015) (series)
Jiří Švejda
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Specialisté (2017) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Dana Špilauer Verzichová
Czechoslovakia
Best series:
Ranč U Zelené sedmy (1998) (series)
Proč bychom se netopili (2009) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Jan Vlasák
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
The Sleepers (2019) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
World under Head (2017) (series)
Daniela Bartáková
Romania
Best series:
Dlouhá míle (1989) (series)
Chobotnice z II. patra (1986) (series)
The Ambulance (1984) (series)
Miroslav Hrabě
Czechoslovakia
Best series:
Organized Crime Unit (2009) (series)
Zločiny Velké Prahy (2021) (series)
Hraběnky (2007) (series)
Tomáš Racek
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Magdalena Reifová
Czechoslovakia
Best series:
The Cottage on the Hilltop (2006) (series)
Kamarádi (1969) (series)
Jana Eyrová (1972) (series)
Igor Chmela
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Suspicion (2022) (series)
World under Head (2017) (series)
Zdena Herfortová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Labyrint (2015) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Magdaléna Gracerová-Chrzová
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Three Kings (1998) (series)
Rabies (2018) (series)
Hana Gregorová
Czechoslovakia
Best series:
Tisícročná včela (1983) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Line (2017) (series)
Veronika Janků
Czechoslovakia
Best series:
Stairway to Power (2023) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Jarmil Škvrna
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Okresní přebor (2010) (series)
Vyšehrad (2016) (series)
Richard Trsťan
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Stíny v mlze (2022) (series)
Lenka Vahalová
Best series:
Kukačky (2021) (series)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Zdeněk Vesecký
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Jakub Gottwald
Czechoslovakia
Best series:
World under Head (2017) (series)
Labyrint (2015) (series)
Mathematics of Crime (2023) (series)
Barbora Mošnová
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
Cpt. Exner (2017) (series)
Černé vdovy (2019) (series)