Family / Drama
Czech Republic,
(2008–2009), 77 h 34 min
(Length: 54–62 min)
Screenplay:
Ivo Pelant, Eva Pelantová, Barbara Bulvová, Leoš Karaks, Jan Coufal, Hana Cielová (more)Cast:
Bára Munzarová, Jan Šťastný, Milan Bahúl, Petr Rychlý, Jiří Langmajer, Zlata Adamovská, Petr Štěpánek, Adéla Gondíková, Markéta Plánková, Monika Zoubková, Martin Písařík, Martin Trnavský (more)Episodes(79)
-
Otvíráme! (S04E01)
-
Nikomu to neříkej! (S04E02)
-
Sylvě jde o život (S04E03)
-
Bufet nám neberte! (S04E04)
-
Už to nebudu tajit (S04E05)
-
Rozvod po italsku (S04E06)
-
Chci pryč! (S04E07)
-
Musíte to přežít oba (S04E08)
-
Mami! (S04E09)
-
Pomluvu nezabiješ (S04E10)
-
Nejste náhodou inkvizitor? (S04E11)
-
Díky za všechno! (S04E12)
-
Zvládnu to sám! (S04E13)
-
Někdo musí být první (S04E14)
-
Tisíc očí (S04E15)
-
Hon na veverku (S04E16)
-
Mám strach (S04E17)
-
Tohle nemůžeme! (S04E18)
-
Běž pryč! (S04E19)
-
Drž mě za ruku (S04E20)
-
Hůř už být nemůže (S04E21)
-
Raději se nevracej! (S04E22)
-
Nikdy se tě nevzdám (S04E23)
-
Kamínek z potoka (S04E24)
-
Děkuji Bohu (S04E25)
-
Nechci jít domů (S04E26)
-
Kam patřím? (S04E27)
-
Jak Romeo a Julie (S04E28)
-
Rytíři nevymřeli (S04E29)
-
Pomocná ruka (S04E30)
Cast
Teresa Trnková
Best series:
Doktor Martin (2015) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Ladislav Novák
Czechoslovakia
Best series:
Radetzkymarsch (1995) (series)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (series)
Lékárníkových holka (1996) (series)
Radim Novák
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
World under Head (2017) (series)
Labyrint (2015) (series)
Jiří Štěpnička
UK
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Z hříček o královnách (1994) (series)
Martin Zahálka
Czechoslovakia
Best series:
Muž v pozadí (1995) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Michaela Tomešová
Czechoslovakia
Best series:
Labyrint (2015) (series)
In Treatment (2011) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Štěpán Coufal
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Volga (2023) (series)
Táta v nesnázích (2023) (series)
Jaroslav Pokorný
Best series:
Slunečná (2020) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Doktoři z Počátků (2013) (series)
Libor Ulovec
Best series:
Ohnivý kuře (2016) (series)
Slunečná (2020) (series)
The Zoo (2022) (series)
Petr Prokeš
Best series:
The Defender (2021) (series)
Line of Separation (2015) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Dana Morávková
Czechoslovakia
Best series:
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Božena (2021) (series)
Radim Fiala
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Czech Century (2013) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Miluše Bittnerová
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Private Traps (2008) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Sandra Nováková
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (series)
Kancelář Blaník (2014) (series)
Miroslav Dvořák
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Pizza Boy (2015) (series)
Specialisté (2017) (series)
Kristýna Janáčková
Czechoslovakia
Best series:
Genius (2017) (series)
Satan's Stratagem (2009) (series)
Lady and the King (2017) (series)
Simona Lewandowska
Czech Republic
Best series:
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Five Years (2022) (series)
How Not to Screw Up Your Life (2019) (series)
Roman Nevěčný
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Martin Polách
Czechoslovakia
Best series:
The Zodiac Murders (2015) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Specialisté (2017) (series)
Pavel Kolban
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Arrowsmith (1997) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)