Family / Drama
Czech Republic,
(2008–2009), 77 h 34 min
(Length: 54–62 min)
Screenplay:
Ivo Pelant, Eva Pelantová, Barbara Bulvová, Leoš Karaks, Jan Coufal, Hana Cielová (more)Cast:
Bára Munzarová, Jan Šťastný, Milan Bahúl, Petr Rychlý, Jiří Langmajer, Zlata Adamovská, Petr Štěpánek, Adéla Gondíková, Markéta Plánková, Monika Zoubková, Martin Písařík, Martin Trnavský (more)Episodes(79)
-
Boj o dech (S04E31)
-
Nejhezčí den (S04E32)
-
Manžel se vrátil (S04E33)
-
Nevolejte tátovi (S04E34)
-
Minové pole (S04E35)
-
S ní nikdy! (S04E36)
-
Trest ze studny (S04E37)
-
Posila (S04E38)
-
Tak rychle? (S04E39)
-
Pokoj č. 3 (S04E40)
-
Krásná pohádka (S04E41)
-
Bolí to (S04E42)
-
Odpusť mi (S04E43)
-
Není to peklo (S04E44)
-
Mayday (S04E45)
-
Nemám nikoho jinýho (S04E46)
-
Berte mě vážně (S04E47)
-
Spolu to nevzdáme (S04E48)
-
Beznadějný případ (S04E49)
-
Každý občas zabloudí (S04E50)
-
Plaváček (S04E51)
-
Takže zrada? (S04E52)
-
Šašky taky bolí srdce (S04E53)
-
Vlastního bratra! (S04E54)
-
Na to musí chlap přijít sám (S04E55)
-
Kvůli tobě (S04E56)
-
To se nedá odmítnout (S04E57)
-
Všichni tu na tebe čekáme (S04E58)
-
Budeme zas rodina (S04E59)
-
Peklo nebo ráj, ale napořád (S04E60)
Cast
Teresa Trnková
Best series:
Doktor Martin (2015) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Ladislav Novák
Czechoslovakia
Best series:
Radetzkymarsch (1995) (series)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (series)
Lékárníkových holka (1996) (series)
Radim Novák
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
World under Head (2017) (series)
Labyrint (2015) (series)
Jiří Štěpnička
UK
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Z hříček o královnách (1994) (series)
Martin Zahálka
Czechoslovakia
Best series:
Muž v pozadí (1995) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Michaela Tomešová
Czechoslovakia
Best series:
Labyrint (2015) (series)
In Treatment (2011) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Štěpán Coufal
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Volga (2023) (series)
Táta v nesnázích (2023) (series)
Jaroslav Pokorný
Best series:
Slunečná (2020) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Doktoři z Počátků (2013) (series)
Libor Ulovec
Best series:
Ohnivý kuře (2016) (series)
Slunečná (2020) (series)
The Zoo (2022) (series)
Petr Prokeš
Best series:
The Defender (2021) (series)
Line of Separation (2015) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Dana Morávková
Czechoslovakia
Best series:
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Božena (2021) (series)
Radim Fiala
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Czech Century (2013) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Miluše Bittnerová
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Private Traps (2008) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Sandra Nováková
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (series)
Kancelář Blaník (2014) (series)
Miroslav Dvořák
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Pizza Boy (2015) (series)
Specialisté (2017) (series)
Kristýna Janáčková
Czechoslovakia
Best series:
Genius (2017) (series)
Satan's Stratagem (2009) (series)
Lady and the King (2017) (series)
Simona Lewandowska
Czech Republic
Best series:
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Five Years (2022) (series)
How Not to Screw Up Your Life (2019) (series)
Roman Nevěčný
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Martin Polách
Czechoslovakia
Best series:
The Zodiac Murders (2015) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Specialisté (2017) (series)
Pavel Kolban
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Arrowsmith (1997) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)