Family / Drama
Czech Republic,
(2009–2010), 79 h 16 min
(Length: 55–62 min)
Screenplay:
Barbara Bulvová, Ivo Pelant, Leoš Karaks, Jan Coufal, Hana Cielová, Kateřina Krobová (more)Cast:
Lukáš Křišťan, Roman Kracík, Petr Konáš, Milan Peroutka ml., Bára Munzarová, Jan Šťastný, Milan Bahúl, Zlata Adamovská, Petr Štěpánek, Petr Rychlý, Jiří Langmajer, Dana Morávková, Markéta Plánková (more)Episodes(81)
-
To si nikdy neodpustím (S05E31)
-
Sexappeal pod stromeček (S05E32)
-
Šťastný a veselý (S05E33)
-
Jedeme v tom společně (S05E34)
-
Chci, abys byla šťastná (S05E35)
-
Potřebuji čas (S05E36)
-
Akce Kristián (S05E37)
-
Nic nového pod sluncem (S05E38)
-
Jen co budeš volná (S05E39)
-
Musela jsem tě vidět (S05E40)
-
Docela slušnej podraz (S05E41)
-
Někdy láska nestačí (S05E42)
-
Derniéra (S05E43)
-
Noc pravdy (S05E44)
-
Mně lhát nemusíš (S05E45)
-
Nechci o ni přijít (S05E46)
-
Volám SOS (S05E47)
-
Do smrti dobrý (S05E48)
-
Typický svatební úraz (S05E49)
-
Jdu za láskou (S05E50)
-
Fair play (S05E51)
-
Buď já, nebo on (S05E52)
-
Nevzdám se! (S05E53)
-
Budu s tebou (S05E54)
-
Náročný den (S05E55)
-
Ať to sviští (S05E56)
-
Dárek k narozeninám (S05E57)
-
Jakou mám šanci? (S05E58)
-
Jakou vášní hoří hráči (S05E59)
-
Až po vás (S05E60)
Cast
Nikol Kouklová
Czechoslovakia
Best series:
Legends (2014) (series)
Comeback (2008) (series)
Stíny v mlze (2022) (series)
Petr Pochop
Czechoslovakia
Best series:
Modrý kód (2017) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Jindřich Klaus
Czechoslovakia
Best series:
Rabies (2018) (series)
Škoda lásky (2013) (series)
Poste restante (2009) (series)
Lubor Šplíchal
Czechoslovakia
Best series:
Stairway to Power (2023) (series)
The End of Dejvice Theatre (2019) (series)
Autobazar Monte Karlo (2015) (series)
Jakub Stich
Best series:
Lady and the King (2017) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Přešlapy (2009) (series)
Jana Vaculíková
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
O mě se neboj (2022) (series)
Pavel Hasmuk
Best series:
Místo zločinu Ostrava (2020) (series)
Bohéma (2017) (series)
Znamení koně (2011) (series)
Kateřina Hovorková
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Doktoři z Počátků (2013) (series)
Jan Loukota
Czechoslovakia
Best series:
Last Light (2022) (series)
Kriminálka Anděl (2008) (series)
To nevymyslíš! (2005) (series)
Josef Kubáník
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Midnight Confession (2023) (series)
Temný Kraj (2017) (series)
Tereza Vítů
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Labyrint (2015) (series)
Specialisté (2017) (series)
Jakub Zindulka
Czechoslovakia
Best series:
Les Misérables (2000) (series)
Největší z Pierotů (1990) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Lenka Kubálková
Best series:
Zdivočelá země (1997) (series)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (series)
4teens (2011) (series)
Miroslav Kudela
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Czech Century (2013) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Jan Hammer
Best series:
Ohnivý kuře (2016) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Slunečná (2020) (series)
Petra Pudová
Czechoslovakia
Best series:
Cirkus Bukowsky (2013) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Jakub Chromeček
Czechoslovakia
Best series:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Below the Surface (2023) (series)
Horákovi (2006) (series)
Jiří Nebenführ
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Czech Century (2013) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Monika Timková
Czechoslovakia
Best series:
Vyšehrad (2016) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Semestr (2016) (series)
Marie Černá
Best series:
Kamenný řád (1975) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)