Episodes(72)
-
Poslední kapka (S06E01)
-
Tohle není konec! (S06E02)
-
Doktor na kukačku (S06E03)
-
Hoří! (S06E04)
-
Špendlíky se zlatými hlavičkami (S06E05)
-
Prožeňte to šejkrem (S06E06)
-
Patřím jenom sobě (S06E07)
-
Alice 18 (S06E08)
-
Slavnostní otevření (S06E09)
-
Zrádkyně (S06E10)
-
Holka pitomá (S06E11)
-
Že by geny? (S06E12)
-
Na férovku (S06E13)
-
Pozor na tlak (S06E14)
-
Převoz nedoporučuji (S06E15)
-
Visí to ve vzduchu (S06E16)
-
Zapomeň (S06E17)
-
Fotka v kapse (S06E18)
-
Dnes večer netančím (S06E19)
-
Sex neznamená tečku (S06E20)
-
Zkouška Hofmanem (S06E21)
-
Jedna chyba za druhou (S06E22)
-
Bonbon za statečnost (S06E23)
-
Sundej si plavky (S06E24)
-
Las Kamenice (S06E25)
-
Operační múza (S06E26)
-
Šupiny nech doma (S06E27)
-
Říkej mi brácho (S06E28)
-
Dva v jednom (S06E29)
-
Průvan v hlavě (S06E30)
Cast
Alena Procházková
Czechoslovakia
Best series:
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Arabela (1980) (series)
The Visitors (1983) (series)
Anna Stropnická
Czechoslovakia
Best series:
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Pět mrtvých psů (2016) (series)
Za oponou (2019) (series)
Kristýna Janáčková
Czechoslovakia
Best series:
Genius (2017) (series)
Satan's Stratagem (2009) (series)
Lady and the King (2017) (series)
Jonáš Paul
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
David Punčochář
Czechoslovakia
Best series:
The Sleepers (2019) (series)
World under Head (2017) (series)
The Fury (2016) (series)
Kateřina Kornová
Czechoslovakia
Best series:
Ohnivý kuře (2016) (series)
Hospital at the End of the City Twenty Years On (2003) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Josef Kaluža
Czechoslovakia
Best series:
sKORO NA mizině (2020) (series)
The Defender (2021) (series)
The Line (2017) (series)
Marta Dřímal Ondráčková
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Hasičárna Telecí (2018) (series)
Veronika Arichteva
Czechoslovakia
Best series:
Justice (2017) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Hop nebo trop (2004) (series)
Eva Čížkovská
Czechoslovakia
Best series:
Největší z Pierotů (1990) (series)
Semestr (2016) (series)
Hospoda (1996) (series)
Lukáš Langmajer
Czechoslovakia
Best series:
Okresní přebor (2010) (series)
Setkání s hvězdou (2011) (series)
Vinaři (2014) (series)
Jana Matějcová
Czechoslovakia
Best series:
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (series)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (series)
Barbora Mottlová
Czechoslovakia
Best series:
Cirkus Bukowsky (2013) (series)
Extractors (2023) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Regina Řandová
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Sex O'Clock (2023) (series)
Ondřej Rychlý
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Trapasy (2007) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Magdaléna Gracerová-Chrzová
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Three Kings (1998) (series)
Rabies (2018) (series)
Vojtěch Štulc
Best series:
O ztracené lásce (2002) (series)
Znamení koně (2011) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Miriam Kantorková
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Bronzová spirála (1988) (series)
Lenka Krčková
Best series:
Hop nebo trop (2004) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Helena (2012) (series)
Daniel Svoboda
Czechoslovakia
Best series:
Kukačky (2021) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
World under Head (2017) (series)