Episodes(72)
-
Lhářka (S06E31)
-
Šťastní a veselí (S06E32)
-
Návrat do ložnice (S06E33)
-
Mini stonožka (S06E34)
-
Byla to šlapka (S06E35)
-
Lidský faktor (S06E36)
-
Obchodník s nerezem (S06E37)
-
Chyťte zloděje! (S06E38)
-
Sex nebude? (S06E39)
-
Hezký den, miláčku (S06E40)
-
Kufr přede dveřmi (S06E41)
-
Nevymřeme (S06E42)
-
V ráji (S06E43)
-
Vyfoťte mi jaguára! (S06E44)
-
Teplota stoupá (S06E45)
-
Mecheche (S06E46)
-
Neříkej mi ségro! (S06E47)
-
Černá komedie (S06E48)
-
Psycho (S06E49)
-
Ať žijou trapasy! (S06E50)
-
Dg. F 10.2 (S06E51)
-
Sim sala bim (S06E52)
-
Smutná nevěsta (S06E53)
-
Dokonalý záchvat (S06E54)
-
Do střehu! (S06E55)
-
Dívčí válka (S06E56)
-
Máma seká latinu (S06E57)
-
Roztočíme to? (S06E58)
-
Hřebíčkový sen (S06E59)
-
MUDr. Pingl (S06E60)
Cast
Veronika Gajerová
Czechoslovakia
Best series:
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Veronika Janků
Czechoslovakia
Best series:
Stairway to Power (2023) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Ota Jirák
Czechoslovakia
Best series:
Saturnin (1994) (series)
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Bakaláři 1997 (1997) (series)
Ivana Korolová
Czechoslovakia
Best series:
Annie and Joe (2017) (series)
Četníci z Luhačovic (2017) (series)
Ať žijí rytíři! (2010) (series)
Jarmil Škvrna
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Okresní přebor (2010) (series)
Vyšehrad (2016) (series)
Jitka Smutná
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Zora Kostková
Czechoslovakia
Best series:
Život na zámku (1995) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Radovan Král
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Cosmic (2016) (series)
Poldové a nemluvně (2020) (series)
Václav Liška
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Labyrint (2015) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Vladimír Mrva
Best series:
Czech Century (2013) (series)
Cirkus Bukowsky (2013) (series)
Přešlapy (2009) (series)
Barbora Valentová
Czechoslovakia
Best series:
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
The Zodiac Murders (2015) (series)
Jan Vlasák
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
The Sleepers (2019) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
World under Head (2017) (series)
Jan Čenský
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Defender (2021) (series)
The Visitors (1983) (series)
Ivana Jirešová
Czechoslovakia
Best series:
O mě se neboj (2022) (series)
Přízraky mezi námi (2000) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Ondřej Černý
Czechoslovakia
Best series:
Totems (2022) (series)
The Manor House (2014) (series)
The Zodiac Murders (2015) (series)
Petr Srna
Czechoslovakia
Best series:
Zdivočelá země (1997) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Hop nebo trop (2004) (series)
Roman Tomeš
Czechoslovakia
Best series:
Slunečná (2020) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Doktoři z Počátků (2013) (series)
Jan Apolenář
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Labyrint (2015) (series)
Marie Černá
Best series:
Kamenný řád (1975) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Viktor Dvořák
Czechoslovakia
Best series:
Suspicion (2022) (series)
Sex O'Clock (2023) (series)
Czech Century (2013) (series)