Episodes(72)
-
Lhářka (S06E31)
-
Šťastní a veselí (S06E32)
-
Návrat do ložnice (S06E33)
-
Mini stonožka (S06E34)
-
Byla to šlapka (S06E35)
-
Lidský faktor (S06E36)
-
Obchodník s nerezem (S06E37)
-
Chyťte zloděje! (S06E38)
-
Sex nebude? (S06E39)
-
Hezký den, miláčku (S06E40)
-
Kufr přede dveřmi (S06E41)
-
Nevymřeme (S06E42)
-
V ráji (S06E43)
-
Vyfoťte mi jaguára! (S06E44)
-
Teplota stoupá (S06E45)
-
Mecheche (S06E46)
-
Neříkej mi ségro! (S06E47)
-
Černá komedie (S06E48)
-
Psycho (S06E49)
-
Ať žijou trapasy! (S06E50)
-
Dg. F 10.2 (S06E51)
-
Sim sala bim (S06E52)
-
Smutná nevěsta (S06E53)
-
Dokonalý záchvat (S06E54)
-
Do střehu! (S06E55)
-
Dívčí válka (S06E56)
-
Máma seká latinu (S06E57)
-
Roztočíme to? (S06E58)
-
Hřebíčkový sen (S06E59)
-
MUDr. Pingl (S06E60)
Cast
Alena Procházková
Czechoslovakia
Best series:
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Arabela (1980) (series)
The Visitors (1983) (series)
Anna Stropnická
Czechoslovakia
Best series:
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Pět mrtvých psů (2016) (series)
Za oponou (2019) (series)
Kristýna Janáčková
Czechoslovakia
Best series:
Genius (2017) (series)
Satan's Stratagem (2009) (series)
Lady and the King (2017) (series)
Jonáš Paul
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
David Punčochář
Czechoslovakia
Best series:
The Sleepers (2019) (series)
World under Head (2017) (series)
The Fury (2016) (series)
Kateřina Kornová
Czechoslovakia
Best series:
Ohnivý kuře (2016) (series)
Hospital at the End of the City Twenty Years On (2003) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Josef Kaluža
Czechoslovakia
Best series:
sKORO NA mizině (2020) (series)
The Defender (2021) (series)
The Line (2017) (series)
Marta Dřímal Ondráčková
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Hasičárna Telecí (2018) (series)
Veronika Arichteva
Czechoslovakia
Best series:
Justice (2017) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Hop nebo trop (2004) (series)
Eva Čížkovská
Czechoslovakia
Best series:
Největší z Pierotů (1990) (series)
Semestr (2016) (series)
Hospoda (1996) (series)
Lukáš Langmajer
Czechoslovakia
Best series:
Okresní přebor (2010) (series)
Setkání s hvězdou (2011) (series)
Vinaři (2014) (series)
Jana Matějcová
Czechoslovakia
Best series:
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (series)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (series)
Barbora Mottlová
Czechoslovakia
Best series:
Cirkus Bukowsky (2013) (series)
Extractors (2023) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Regina Řandová
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Sex O'Clock (2023) (series)
Ondřej Rychlý
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Trapasy (2007) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Magdaléna Gracerová-Chrzová
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Three Kings (1998) (series)
Rabies (2018) (series)
Vojtěch Štulc
Best series:
O ztracené lásce (2002) (series)
Znamení koně (2011) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Miriam Kantorková
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Bronzová spirála (1988) (series)
Lenka Krčková
Best series:
Hop nebo trop (2004) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Helena (2012) (series)
Daniel Svoboda
Czechoslovakia
Best series:
Kukačky (2021) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
World under Head (2017) (series)