Family / Drama
Czech Republic,
(2010–2011), 70 h 1 min
(Length: 53–65 min)
Episodes(72)
-
Lhářka (S06E31)
-
Šťastní a veselí (S06E32)
-
Návrat do ložnice (S06E33)
-
Mini stonožka (S06E34)
-
Byla to šlapka (S06E35)
-
Lidský faktor (S06E36)
-
Obchodník s nerezem (S06E37)
-
Chyťte zloděje! (S06E38)
-
Sex nebude? (S06E39)
-
Hezký den, miláčku (S06E40)
-
Kufr přede dveřmi (S06E41)
-
Nevymřeme (S06E42)
-
V ráji (S06E43)
-
Vyfoťte mi jaguára! (S06E44)
-
Teplota stoupá (S06E45)
-
Mecheche (S06E46)
-
Neříkej mi ségro! (S06E47)
-
Černá komedie (S06E48)
-
Psycho (S06E49)
-
Ať žijou trapasy! (S06E50)
-
Dg. F 10.2 (S06E51)
-
Sim sala bim (S06E52)
-
Smutná nevěsta (S06E53)
-
Dokonalý záchvat (S06E54)
-
Do střehu! (S06E55)
-
Dívčí válka (S06E56)
-
Máma seká latinu (S06E57)
-
Roztočíme to? (S06E58)
-
Hřebíčkový sen (S06E59)
-
MUDr. Pingl (S06E60)
Cast
Soňa Dvořáková
Best series:
The Flying Cestmír (1983) (series)
Ahoj sídliště (1987) (series)
Pojišťovna štěstí (2004) (series)
Milan Němec
Czechoslovakia
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Actor (2020) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Zuzana Horová
Best series:
Černé vdovy (2019) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Iva Hüttnerová
Czechoslovakia
Best series:
Největší z Pierotů (1990) (series)
Oběti (1999) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Martin Kubačák
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
The Defender (2021) (series)
The Sleepers (2019) (series)
Adéla Kačerová-Kubačáková
Czechoslovakia
Best series:
Černí andělé (2001) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Venušánkovy příběhy ze Země děda Praděda (2011) (series)
Petr Pochop
Czechoslovakia
Best series:
Modrý kód (2017) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Petr Drholec
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Zločiny Velké Prahy (2021) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Kristýna Kociánová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Fury (2016) (series)
Doktor Martin (2015) (series)
Oliver Šteindler
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Petr Vaněk
Czechoslovakia
Best series:
Sense of Tumour (2024) (series)
Maria Theresa (2017) (series)
Táta v nesnázích (2023) (series)
Peter Veslár
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Alžběta Volhejnová
Best series:
Zdivočelá země (1997) (series)
The Zodiac Murders (2015) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Marie Štěchová
Czechoslovakia
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Vladislav Georgiev
Czechoslovakia
Best series:
The Line (2017) (series)
World under Head (2017) (series)
Justice (2017) (series)
Gustav Hašek
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Místo zločinu Ostrava (2020) (series)
Bohéma (2017) (series)
Barbora Janatková
Czechoslovakia
Best series:
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Nadměrné maličkosti (2004) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Milena Marcilisová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (series)
Rostislav Novák st.
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
The Fury (2016) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Tomáš Beroun
Best series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)